Sari la conținut

Bistrita, Etapa A 3a A Cn Rally Raid


Postări Recomandate

Somo, uite, ti-am facut o rubrica speciala sa ne inviti prin publicarea regulamentului particular pe net. Daca ai un site special al cursei, fa-i anunt aici.

Nu uita te rog sa inlcuzi povestea aia cu ATV si QUAD SPORT ca si subclase distrincte in regulament, te pot ajuta daca vrei, si eu voi incerca sa conving cati mai multi atv-isti si quad-ist sa vina la tine la cursa. Sunt sigur ca atmosfera va fi aceeasi ca si cea de anul trecut (mai putin ca intre timp mi-a murit cainele pa care poate-l amintesti), si chiar daca ploua chiar daca ninge incerc sa fiu prezent.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acu sunt in telefon cu SOMO

mi-a dictat sa va scriu asa:

 

ziua 1, 20/07/2006, pana la ora 18, validare incrieri.

ziua 2, 21/07/2006, start ora 8.00

ziua 3, 22/07/2006, start ora 8.00 aceasta zi va include si o superspeciala.

 

in paralel se va desfasura si cursa de enduro cross, care conteaza si ea in Campionatul National de enduro cross, dupa programul:

inscrieri: joi si vineri pana la ora 12 inscrieri si validari

cursa, sambata, 22/07/2006 la ora 12 start

 

cursele sunt astfel planificate incat pilotii de la Rally Raid sa se poata da si la Enduro (cu o taxa separata), fiind intre curse o odihna de aprox 4 ore.

 

SOMO va roaga sa confirmati prezenta pana pe data 10 iulie 2006, in special cei de la ATV si Quad Sport, pentru ca vor fi clase separate cu clasamente separate si premiere separata.

Somo de asemenea va roaga sa-l informati si asupra variantei de cazare, in principal cei care vor sa stea la camping, cort, rulota, caravana, pentru a nu-l incurca cu rezervarile la hotel.

 

Fiecare locul 1 va avea ca premiu si un butoi de bere URSUS, pe langa alte premii. Cred ca butoiul va fi de 120 litri, sau am inteles gresit.

 

 

Somo va reveni cu amanunte, sau vom vorbi la telefon si voi posta tot eu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mersi Dane pentru explicati pentru cei care doresc sa doarma la cort sau vin cu rulota cazarea este gratuita avem dusuri afara terasa cu mincare si mai ales bautura iar seara discoteca in aer liber ......o sa pun si niste poze cei care au fost anul trecut stiu despre cei vorba... :D va astept cu tuica si slanina :banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...