Sari la conținut

Intreabare


chopper_awo
 Share

Postări Recomandate

stie cineva, la cadrul din poze, unde vine montat sistemul de amortizare? cel mai in masura sa-mi explice, ar fi fost robychopper, pentru ca e cadrul lui, dar pe el nu l-am vazut de mult pe net....Multumesc pentru raspunsurile voastre. :banana:

Scusa, am postat din greseala de 2 ori, rog moderatorii sa stearga un topic ( cel fara poze)

post-10996-1149972517_thumb.jpg

post-10996-1149972530_thumb.jpg

post-10996-1149972558_thumb.jpg

post-10996-1149972598_thumb.jpg

post-10996-1149972664_thumb.jpg

Editat de chopper_awo
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

stie cineva, la cadrul din poze, unde vine montat sistemul de amortizare? cel mai in masura sa-mi explice, ar fi fost robychopper, pentru ca e cadrul lui, dar pe el nu l-am vazut de mult pe net....Multumesc pentru raspunsurile voastre. :banana:

Scusa, am postat din greseala de 2 ori, rog moderatorii sa stearga un topic ( cel fara poze)

dedesubt

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dedesubt

dedesubt....dar, unde anume? :banana: nu poti sa-mi faci un mic desen, te rog? Merci :D

 

Cauta o schema pt cadrurile softail shi o sa vezi pt ca e greu de explicat!

Bafta majora!

Asta nu e cadrul lui Roby?

ai cumva vreun link ajutator unde este o schema desfasurata a acetui tip de cadru? Merci!

P.S. Da, este cadrul lui Roby, de aceea am zis ca el ar fi cel mai avizat sa-mi explice...dar, nu l-am vazut de mult pe net....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dedesubt....dar, unde anume? :D nu poti sa-mi faci un mic desen, te rog? Merci :banana:

ai cumva vreun link ajutator unde este o schema desfasurata a acetui tip de cadru? Merci!

P.S. Da, este cadrul lui Roby, de aceea am zis ca el ar fi cel mai avizat sa-mi explice...dar, nu l-am vazut de mult pe net....

robi nu a terminat cadrul ala ii lipsesc punctelede montura al motorului si al suspensiei printre altele, am pus in patrat partea de sus a basculei ca ii asemanatoare cu partea inferioara si am trasat cu rosu unde ar fi pozitzia aprox. a telescoapelor si a punctelor de montaj intreshinele cadrului

hai noroc :banana:

 

p.s. ia baga un ochi aci: /index.php?showtopic=14771

Editat de kata
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...