Sari la conținut

la buzau - zona Unguriu, spre cislau


Postări Recomandate

cateva poze. o sa mai pun mai incolo mai multe

cel pe o roata e o tanara speranta a clubului xmraid - relu tulin!

Mesaj completat

_____________________

 

am incheiat cu un gratar si o fasole ca la Relu acasa :bounce: Bun de tot! Mai venim

post-1160-1268642975_thumb.jpg

post-1160-1268642985_thumb.jpg

post-1160-1268642997_thumb.jpg

post-1160-1268644881_thumb.jpg

post-1160-1268644891_thumb.jpg

post-1160-1268644901_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da pai este o locatie destul de plata dar este mai mereu umezeala in padure si cu clisa iese de o ciorba, data viitoare sa vii sa si strutii :bounce:)
.bai cind va aud>sint multi care seduc la munte ptr priveliste ptr ca la munte nu poti face discovery ca te duci in prapastie ci mergi pe poteci sau drumuri facute de oameni zona pare grea ca vexi ripe vezi munti inalti mama ce infricosator dar de fapt tu te dai pe poteca(mici exceptii)veniti la mine la monteoru sa va dau urcari pe riu pe pietre ripe de iti pui troliu sa iesi dar poti sa faci 2 m dreapta si e open asta e diferenta.openu e linga tine si toti ocolesc apoi spun e usor la monteroru.ma m dat si la penteleu si de cite ori am iesit de pe poteca sa infundat si ma m intors inapoi pe carare.mai vb
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

.bai cind va aud>sint multi care seduc la munte ptr priveliste ptr ca la munte nu poti face discovery ca te duci in prapastie ci mergi pe poteci sau drumuri facute de oameni zona pare grea ca vexi ripe vezi munti inalti mama ce infricosator dar de fapt tu te dai pe poteca(mici exceptii)veniti la mine la monteoru sa va dau urcari pe riu pe pietre ripe de iti pui troliu sa iesi dar poti sa faci 2 m dreapta si e open asta e diferenta.openu e linga tine si toti ocolesc apoi spun e usor la monteroru.ma m dat si la penteleu si de cite ori am iesit de pe poteca sa infundat si ma m intors inapoi pe carare.mai vb

are dreptate teo.unde mai gasiti voi namol ca aici?teo a gasit unul care semana cu cel de la techirgiol.am muncit ceva la yamaha sa o scoatem de unde a intrat :P ceva poze:

si ionut a prestat: namolus captivus. :bounce:

multumiri gazdei.

post-12608-1268681910_thumb.jpg

post-12608-1268681923_thumb.jpg

post-12608-1268681953_thumb.jpg

post-12608-1268682205_thumb.jpg

post-12608-1268682251_thumb.jpg

post-12608-1268682265_thumb.jpg

post-12608-1268682280_thumb.jpg

Editat de acladdesign
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

are dreptate teo.unde mai gasiti voi namol ca aici?teo a gasit unul care semana cu cel de la techirgiol.am muncit ceva la yamaha sa o scoatem de unde a intrat :bounce: ceva poze:

mai ars!!!!!!am spalat la ea de am inebunit.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu asta e problema ca nu avem zona..zona este gasesti tot felul giumbuslucuri...dar problema generala este ca coclaurile astea aparatin oamenilor...de ex duminica deja au inceput sa se vorbeasca pe la colturi ca le am stricat livezile si ca nu mai are vaca de unde sa manance...si e cam adevarat...e locu omului....sa nu se ajunga sa ne puna sarme si alte nebunii

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

duminica deja au inceput sa se vorbeasca pe la colturi ca le am stricat livezile si ca nu mai are vaca de unde sa manance...si e cam adevarat..

 

bai esti nebun! cred ca trebuie sa stabilim o definitie pt termenii "livada" si "faneata". Arata ceva a faneata in pozele alea? Noi chiar cautam toate alunecarile de teren si toate "gaurile".

Daca nici noi nu mai avem grija de asta, atunci nu mai are nimeni. Hai sa zicem ca noi (astia care nu suntem din zona) am fi inconstienti - dar Relu are casa acolo, Ovidiu se da in zona frecvent nu cred ca vor sa strice relatiile cu oamenii ... c'mon ...

Eu cred ca exagerezi. Si cand au inceput sa vorbeasca duminica? Noi am terminat tura duminica pe la 4-5 dupa-amiaza.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da corect, dar si gaurile alea si rupturile sunt tot ale lor...pr unde am urcat prima data pe creasta aia acolo stau cativa ciobani si se mai plang sau na poate mai pica un banut...eu de ex am cateva reclamatii de la primarie nu de acum de mai multa vreme au fost si ceva baieti cu atv urile si prob ca dasta....o sa fie foarte trist daca o sa se ajunga si la noi ca in germania si alte tari

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da corect, dar si gaurile alea si rupturile sunt tot ale lor...pr unde am urcat prima data pe creasta aia acolo stau cativa ciobani si se mai plang sau na poate mai pica un banut...eu de ex am cateva reclamatii de la primarie nu de acum de mai multa vreme au fost si ceva baieti cu atv urile si prob ca dasta....o sa fie foarte trist daca o sa se ajunga si la noi ca in germania si alte tari

 

 

Stati stai stai .... hai sa ne organizam putin si sa discutam la subiect.

Intai ai zis ca s-au vaitat ca am trecut prin livezi si pasuni. Si ti-am spus ca nu e asa. Acu zici ca si gaurile si rupturile sunt ale lor - care e o cu totul alta discutie.

In creasta s-a urcat pe o poteca pe un deal defrisat total cu multa tocatura (cand ai cazut tu eu te-am ocolit prin niste lemne). Apoi a fost poteca pe creasta. Apoi am coborat poteca pe noroi in cap. apoi te-am asteptat jos langa apa si ne-am jucat pe un versant defrisat total de curand si a plecat alecu dupa tine. Apoi a urmat drumul de caruta cu noroiul ala infernal de unde tu nu ai mai aparut si ne-a zis alecu ca te-ai intors.

 

Si faptul ca au mai fost unii cu atv-urile pe acolo ... la fel - e o cu totul alta discutie.

Hai sa ne concentram

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deci unde am vrut eu sa ajung...nu in partea unde am trecut raul, pana in partea aia daca iti aduci aminte cand am iesit de pe asfalt am facut dreapta si am urcat spre creasta si pana sa ajungem pe creasta am trecut prin cateva livezi pasuni etc NU CONTEAZA ASTA !!! eu am zis asta ca o chestie eu am reclamatii de ceva vreme nu asta este problema ca astia sunt oamenii....eu am deschis subiectu k o chestie generala ca a zis TEO ca noi aveam zona etc si nu este nevoie sa ne ducem la munte...am un prieten sta in germania de ceva vreme si el obijnuit omu ca la noi iese pe coclau si isi face treaba pana s a intalnit cu un domn cu o pusca de vanatoare si i a zis pe aici nu se trece amice! deci aici am vrut sa ajung prietenul ionut, scuze pentru neintelegere

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu in partea unde am trecut raul, pana in partea aia daca iti aduci aminte cand am iesit de pe asfalt am facut dreapta si am urcat spre creasta si pana sa ajungem pe creasta am trecut prin cateva livezi pasuni etc NU CONTEAZA ASTA !!!

 

ba chiar asta conteaza - eu am multe livezi la tara si stiu de mic cum arata o livada - are pomi!!!!!!!! la fel si cu pasunea.

Tu spui ca am trecut prin livezi, eu zic ca nu. Cum facem?

 

Restul e o discutie off topic, care s-a discutat si rasdicutat pe alte topicuri.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

AUZITI BAI BAIETI numai cautati toti tarani in coarne hai si noi sa fim mai cu tupeu parca am fi fetite nu am intrat pe nici o livada si nici un poponeata.crezi ca multumwsti pe toata lumea?????si pe drum daca e deranjezi taranu basit de la toba ba de la fum sau pur si simplu ca esti motociclist!!!!!!!!!!!!!!eu la mine sint jupin latifundiar !!!ei fura lemne trec cu marfa pe sub sistemul meu de supaveghere la hotel ?!eeee?!ei fura eu ma dau cu motoru asa ca mucles!!!!!!!!!!!!!!ROMANIA TARA TUTUROR POSIBILITATILOR !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...