Sari la conținut

cumpar mz etz 150


tudosoiu_tudor
 Share

Postări Recomandate

io nu inteleg cum naiba de se pierd actele alea... Daca sa zicem ca mi le spala nevasta in blugi, pot incepe un proces("se declara nula" la Monitorul Ofical, etc. anevoios, pe bani, dar cu rezultate) de re-obtinere a unor acte duplicate si autentificate de la RAR, etc. Ce, oamenii care isi pierd buletinul raman "fara acte"?

Deci numai alea furate nu au acte.

Cumpar motocicleta fara acte = hai cine-mi fura si mie una de-asta de 150 ca platesc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

io nu inteleg cum naiba de se pierd actele alea... Daca sa zicem ca mi le spala nevasta in blugi, pot incepe un proces("se declara nula" la Monitorul Ofical, etc. anevoios, pe bani, dar cu rezultate) de re-obtinere a unor acte duplicate si autentificate de la RAR, etc. Ce, oamenii care isi pierd buletinul raman "fara acte"?

Deci numai alea furate nu au acte.

Cumpar motocicleta fara acte = hai cine-mi fura si mie una de-asta de 150 ca platesc.

fara furacine men,radiata sau neanmatriculata. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca e radiata, inca e cu acte. Iti ia numai talonul si numarul, ramai cu cartea de identitate=acte.

neinmatriculata e ori ca e radiata(are acte) ori ca e noua(are acte) ori a fost cumparata si au expirat cele 30 de zile si din diverse motive nu a fost inmatriculata inca(are acte) ori e cu numar tip RSR(are acte, vechi, da bune) Chiar si cross-ul neinmatriculabil are acte. Numai furaciunile nu au acte.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca e radiata, inca e cu acte. Iti ia numai talonul si numarul, ramai cu cartea de identitate=acte.

neinmatriculata e ori ca e radiata(are acte) ori ca e noua(are acte) ori a fost cumparata si au expirat cele 30 de zile si din diverse motive nu a fost inmatriculata inca(are acte) ori e cu numar tip RSR(are acte, vechi, da bune) Chiar si cross-ul neinmatriculabil are acte. Numai furaciunile nu au acte.

am nevoie de anumite componente la motor si cadru si caut o varianta mai buna si mai ieftina.sti pe cineva care ma poate ajuta? :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ai gasit de cumparat noi? Sau cu ce compari can zici "mai bun"(decat), "mai ieftin"(decat...)? Daca ai gasit noi, ia noi, ca nu prea gasesti de 150

Da lista pieselor pe care le cauti.

 

Google zice:

 

Vand motocicleta MZ ETZ 150, 150cc, an fabricatie 1987, culoare gri, stare buna. Ofer motor rezerva. Toate actele la zi.

Contacteaza::

vinitoristi@yahoo.com

 

ia vorbeste de motor

 

daca tu cauti stiftul X din piesa Y apoi ori il gasesti nou, ori cumperi motorul intreg pt piesa aia. Cand repari motorul tau e chiar rentabil sa mai cumperi unul donator, dar cand repari motorul altuia, se complica treaba.

 

bafta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci numai alea furate nu au acte.

sau alea cu proprietari decedati iar urmasii nu si-au mai batut capul sa faca succesiune si pe o adunatura de fiare fara prea multa valoare

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cumpar mz etz 150 pentru piese de schimb si fara acte,chiar si accidentat dar sa mearga motorul sau sa fie complet si ne avariat,de preferat din jud calarasi sau apropiere.tel 0766956008 :laugh:

cilindru, piston/ fara segmenti, rulment bolt-piston, chiulasa, si un ambielaj ( asta are joc, da' mic ) am eu. si comenzile electrice de pe ghidon.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cilindru, piston/ fara segmenti, rulment bolt-piston, chiulasa, si un ambielaj ( asta are joc, da' mic ) am eu. si comenzile electrice de pe ghidon.

la ce pret ? :)

Mesaj completat

cilindru, piston/ fara segmenti, rulment bolt-piston, chiulasa, si un ambielaj ( asta are joc, da' mic ) am eu. si comenzile electrice de pe ghidon.

sal,ai ceva poze? :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...