Sari la conținut

Adaptare Carburator Dacie Pe Dnepr Si Engine Guard


legionaru
 Share

Postări Recomandate

2 Nipre au nevoie de cate o chestie.

 

A mea de engine guard, ca as vrea sa o protejez in caz ca fac tampenii (inca sunt in scoala de soferi), si nu gasesc pe nimeni sa mi le faca si mie. As vrea sa fie indoite la rece, ca altfel mi le fac singur.

 

A doua Nipra, a lu Apasu', are nvoie de adaptarea unui carburator de Dacie in locul carburatoarelor ei (i-a fost lene sa scrie el si m-a pus pe mine sa scriu). Cine a mai facut si e dispus sa mai monteze unu?

 

Anyone?

 

A, am uitat, mai am nevoie de cateva piese de la jug. Daca are cineva...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator moto_comuniste

2 Nipre au nevoie de cate o chestie.

 

A mea de engine guard, ca as vrea sa o protejez in caz ca fac tampenii (inca sunt in scoala de soferi), si nu gasesc pe nimeni sa mi le faca si mie. As vrea sa fie indoite la rece, ca altfel mi le fac singur.

 

A doua Nipra, a lu Apasu', are nvoie de adaptarea unui carburator de Dacie in locul carburatoarelor ei (i-a fost lene sa scrie el si m-a pus pe mine sa scriu). Cine a mai facut si e dispus sa mai monteze unu?

 

Anyone?

 

Probelema 2 a fost dezbatuta aici. Cauta topicul

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aveam eu o galerie de inox cu tot cu carburator de Dacie gata reglat.(consum de 4,5%).Faza e ca inca nu stiu dak o voi mai folosi.....as vrea sa trec pe 2 carburi........Pana itzi dau un raspuns poti sa-mi spui cat e dispus omul sa ofere....... :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De ce vrei sa treci inapoi pe 2 carburatoare daca ai un consum asa mic .........Si eu stiu ca pretul se spune de catre cel care are ceva de vinzare.

De oferit nu pot sa iti ofer mai mult dechit jumatate din valoare unor carburi K68 noi

Sincer pe mine ma intereseaza doar adaptarea ,ca un carb de dacie am si eu ..dar daca zici ca il dai cu totul cere si tu un pret ca asa se face

Eu chiar sunt interesat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...