Sari la conținut

mai 16 2 mai saramura


asdfghjk
 Share

Postări Recomandate

am fost sapt trecuta la 2 mai, au saramura f buna, au deschis un nou restaurant. plec la 9:30 pe autostrada. alternativ la bulgari daca vrea careva. la noi spre nord nu merg, vine vreme nasoala rau.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

e ok, pot sa stau acolo cca 2 ore.

l.e. m-am uitat vremea la constanta se anunta ok pana la ora 19. daca mai merge careva ziceti sa stabilim locul de intalnire, eu zic acolo unde se urca pe autostrada din centura venind dinspre otopeni la 9:45 la 10 plecarea. toti alimentati.

Editat de Doru BMW
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu vin pe centura nu am pe unde altcumva.

hai sa n-o mai aburim ca trebuie sa ma imbrac, la 9:45 jos in centura, inainte de a urca rampa care te suie pe austostrada, punctul de urcare cel mai aproape de otopeni, care veniti dinspre oras mai mergeti nitel. nu e nimic acolo dar se poate opri pe dreapta. la 9:45 sunt acolo la 10 am plecat.

Editat de Doru BMW
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am ajuns la 7 plecat din 2 mai la 15:45. am scapat si de ploaie, o zi f frumoasa. am tendinta sa-i dau la rt cum ii dadeam k-ului dar asta peste 180 cam zbarniie. ce sa faci, nu le poti avea pe toate.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu am ajuns pe la 21 00 acasa, a plouat din ct pana la lehliu,,,pe alocuri torential :peace:

am mers prin vama veche,,, s-a schimbat in rau,,,au mai aparut niste constructii care nu se integreaza deloc in peisaj,

una chiar pe malul marii, asta mi s-a parut chiar jenant,,,dupa cum se vede in poza

dar plimbarea si masa au fost ok si am simtit briza marii iar in vama veche am urmarit un "spectacol al norilor"

Mesaj completat

si inca o poza de pe drum,,,

post-45187-1274132218_thumb.jpg

post-45187-1274132255_thumb.jpg

post-45187-1274132278_thumb.jpg

post-45187-1274132325_thumb.jpg

post-45187-1274132785_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...