Sari la conținut

Tobe


araya
 Share

Postări Recomandate

De ce nu vi-le faceti in romania,din inox???sigur nu costa 300$.

eu asa o sa fac,mai intai numai capetele,pe urma poate si coturile.

 

 

 

Blackrider.

Pentru ca nu sunt doar tevile care se vad. Pe linga toate are si site in interior. Ca sa nu vorbesc de finisare si de dimensiuni. Am vazut tevi, nu tobe, facute din inox dar la capitolul finisare si mai ales la curbe sunt mai putin prelucrate.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce-s alea "site"?heheheh

Pai pui tobe noi si nu le pui goale???pacat!

Se poate orice ca dimensiune in Ro.Finisarea e super daca e facuta "de cine trebuie"....intrebati de Bono din Cluj.

 

 

 

Blackrider

Si asa suna de trebuie sa-mi pun dopuri. Nu uita ca e un motor de 1360 cmc cu care trebuie sa pot circula nu sa sparg ferestre si sa sperii populatia (cu exceptia soferilor, bineinteles :banana: ) Acele site de care spun sunt de fapt "baffles". Nu stiu sa traduc dar sunt facute profi. Si nu prea imi place sa fuck treburi pe genunchi. Imi plac cele facute k lumea nu traforaj. Oricum merci de pont.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce faci tu "pe genunchi" e treaba ta,dar nu poti sa spui ca se face "traforaj" pana nu vezi....

Si la urma urmei,chopper si sa nu sune tare....hmmmm,am vazut aici la noi un cruiser,honda VTX1800, e fain,da-i ca penisu', ca nici nu-l auzi can trece pe langa tine!!!

 

 

 

Blackrider

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...