Sari la conținut

MENFEST - 4/5/6 IUNIE - ROMEXPO


ADMIN
 Share

Postări Recomandate

  • Admin

Buna ziua,

 

In acest weekend avem placerea sa va invitam la prima editie a MENFEST - Singurul targ si festival destinat exclusiv barbatilor!

Barbatii, aproape jumatate din populatia Romaniei, nu au deocamdata un targ dedicat lor. Am hotarat sa umplem acest gol si sa construim MenFest.

Targul si expozitia vor acoperi cele mai importante si de interes categorii pentru barbati: gadgeturi, auto-moto, tuning, DIY, gaming, imbracaminte si incaltaminte, hobby.

O platforma completa de entertainment pentru barbati.

MenFest va fi mai mult decat un simplu targ, va fi o platforma de entertainment dedicata barbatilor.

Competitie, adrenalina, aventura, forta, motoare puternice si femei frumoase, muzica si gaming, toate vor fi parte integranta din MenFest.

Ne dorim sa generam experiente, sa stimulam interactiunea, sa cream o baza pentru implicarea activa a barbatilor in activitatile MenFest.

Prezentare eveniment: MENFEST 2010

Program general eveniment: MENFEST.ro

 

Organizatorii au pregatit si un program special pentru motociclisti si pasionati. SCOALA MOTOLOUIS si MOTOCICLISM.RO va invita la

 

 

Arata-ne ca poti face poligonul corect si intr-un timp foarte bun si poti castiga premii oferite de catre Scoala MotoLouis si Motociclism.ro.

 

Inscrierile se fac trimitand un email la contact@scoalamotolouis.ro in care specificati numele complete si numarul de inmatriculare al motocicletei cu care veti participa la concurs, in limita a 50 de concurenti. Confirmarea inregistrarii se va face printr-un email. Concursul este open, neexistand clase diferentiate.

Concurentii, in baza invitatiei pe care o vor primi in urma inscrierii, vor avea accesul gratuit!

Concursul va avea loc VINERI (15 - 19) si SAMBATA ( 12 - 15; 16 - 19.)

Deasemenea, pe toata durata evenimentului, Scoala MotoLouis va oferi pasionatilor posibilitatea de a face primii pasi... pe motocicleta!

 

Mai multe detalii despre eveniment gasiti pe MENFEST.ro

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Primii 50 de oameni care anunta ca vor sa participe, primesc invitatie.

 

 

Dupa principiul, primul venit - primul servit.

 

Scrie pe site.

 

 

Oare de ce nu se ingramadeste lumea? :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dar poate sunt unii carora le-ar placea sa participe la asa ceva, dar nu au o motocicleta cu care sa faca proba de poligon (cunosc eu unul care este interesat)....ei ce fac???....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Primii 50 de oameni care anunta ca vor sa participe, primesc invitatie.

 

 

Dupa principiul, primul venit - primul servit.

 

Scrie pe site.

 

 

Oare de ce nu se ingramadeste lumea? :cheers:

 

Probabil ca au dat mail si gata, nu au mai stat la vorba pe topic...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna ziua,

 

Chiar daca este un festival adresat barbatilor, la acest concurs se pot inscrie si motociclistele.

Daca se vor arata mai multe fete interesate, se va face o proba de poligon diferita de cea pentru barbati.

Sunt acceptate doar persoanele care au permis categoria A/A1.

 

Va asteptam!

 

Echipa MotoLouis

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mda ... am vazut, am citit, m-am inscris si am fost admis pentru proba de poligon ...

... acu partea mai dificila: pe cand am dat eu examen prin 1997 si prin 2004 nu se faceau decat jaloane, 8-uri si mers intre linii cu mana stanga ridicata.

 

Poate da cineva mai multe detalii despre cum se da acuma poligonul (acuma insemnand la concurs) :(

Sa ma pun pe invatat pana sambata. :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...