Sari la conținut

Duminica 6 Iunie


asdfghjk
 Share

Postări Recomandate

aveti ceva idei de o ruta de 6-700km pt duminica ce vine? nu prea stiu unde sa ma duc. ceva cu drum bun sa nu ma enervez excesiv. bg, ro, nu conteaza.

Mesaj completat

gata am gasit!

buc - sibiu piata mica, se intra prin str ocnei pe sub podul mincinosilor. f frumos, arata ca in vest, o multime de bodegi/cofetarii..etc. trecut alaturi si in piata mare cascat gura.

intoarcere pe transfagarasean daca e deschis, daca nu prin brasov si apoi fie cheia fie dn1 in functie de ora. la 7 vreau sa fiu acasa. plecarea la 8:30 in fata la metro militari.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

aveti ceva idei de o ruta de 6-700km pt duminica ce vine? nu prea stiu unde sa ma duc. ceva cu drum bun sa nu ma enervez excesiv. bg, ro, nu conteaza.

Mesaj completat

gata am gasit!

buc - sibiu piata mica, se intra prin str ocnei pe sub podul mincinosilor. f frumos, arata ca in vest, o multime de bodegi/cofetarii..etc. trecut alaturi si in piata mare cascat gura.

intoarcere pe transfagarasean daca e deschis, daca nu prin brasov si apoi fie cheia fie dn1 in functie de ora. la 7 vreau sa fiu acasa. plecarea la 8:30 in fata la metro militari.

 

Sugestie: La dus (sau invers !)... Buc - Valeni - Calvini - Patarlagele - Nehoiu - Siriu - Intorsura - Brasov ........

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

multumesc, stiu dar nu am timp, vreau sa fiu inapoi la 7. cam asa ies cu 650 km daca fac cca 150 km autostrada unde o frig cu 150-180. pe pitesti nu prea e loc. vreau sa fiu in sibiu la 12 si sa stau pana la 3 max.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...