Sari la conținut

music video @ ciolpani


topcrosstcs
 Share

Postări Recomandate

http://www.radiozu.ro/most-wanted-22-aici-...p-radio-zu.html

 

filmat la ciolpani, mai 2010. secvente de la cursa de motocross din 01 mai, campionat national si est-european, precum si secvente cu adi raduta, filmate special pentru acest videoclip.

 

speram sa va placa.

 

bogdan.

topcrosstcs.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
Chiar acuma intrasem pe forum vrand sa fac un topic despre asta.

 

Frumos facut, cam subtire melodia..

 

tnx.

 

depinde acum ce preferi. eu ascult in general cam de toate alea, dar ziua cand sunt cu masina sau pe la circuit, radioul merge pe vibefm, profm dance sau kiss fm. este ok din punctul meu de vedere, si este inca o modalitate de a promova acest sport. bucurestiul are peste 2 mil de locuitori, si garantez ca nici 1000 de bucuresteni nu stiu ca exista circuit de motocross la 15 min de ei, multi dintre ei fiind cica bikeri.

 

oricum, partea cu adi raduta e fain filmata, si ii pune in evidenta talentul si experienta capatata in atatia ani de motocross.

 

iar acest topic l-am deschis tocmai pt. comentarii, pareri, sugestii, injuraturi (ca vad ca mai nou se poarta ca orice cocalar de 15 ani sa comenteze si sa isi dea cu parerea pe net).

 

bogdan.

topcrosstcs.

post-9374-1276339671_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ai dreptate, cand esti in masina, sau la circuit merge asa ceva, dar nah, nu imi plac genul asta de melodii.

 

Dar recunosc ca e bine facut si face o treaba foarte buna sportului si asa necunoscut. Daca as sta in Bucuresti as face eu cumva sa imi gasesc un summer job acolo, orice, doar sa fiu pe langa circuit :ok:

Mesaj completat

Fara sa vreau am ascultat piesa asta, in masina pe, pe terase si deja incepe imi place. Lol

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...