Sari la conținut

Far De Gs500 Model 2005


Postări Recomandate

cine poate sa imi dea si mie o mana de ajutor si sa imi spuna care este codul pentru far de suzuki GS500 pentru louis.de, daca a luat cineva de la ei si daca se poate comanda doar rama cu geam si oglinda, fara partea din spate. pliz private message. e model 2005, diametrul e 20 cm si cred ca se potriveste si cel pt. modelele mai vechi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cine poate sa imi dea si mie o mana de ajutor si sa imi spuna care este codul pentru far de suzuki GS500 pentru louis.de, daca a luat cineva de la ei si daca se poate comanda doar rama cu geam si oglinda, fara partea din spate. pliz private message. e model 2005, diametrul e 20 cm si cred ca se potriveste si cel pt. modelele mai vechi.

 

Nu ai sanse sa gasesti asa ceva la Louis, decat daca iei tot farul (care NU e original de GS). Au ceva faruri duble chiar faine si se potrivesc la GS. 100 euro... :banana: In rest... eventual din dezmembrari sau SH ebay.

post-8276-1153657420_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

10x, ma gandesc, oricum cred ca le dau un telefon maine, sper sa ma inteleg cu ei in engleza... daca nu, atunci o sa optez pt varianta asta, daca incap acolo (20 cm) si daca nu se bate cap in cap cu talonu :banana:

 

SI LUMINEAZA AMNDOUA ODATA PE FAZA SCURTA???? BETOOOOOOOOOOONN. ASTA SE CHEAMA UPGRADE :smoke:

Editat de florinelu636
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

10x, ma gandesc, oricum cred ca le dau un telefon maine, sper sa ma inteleg cu ei in engleza... daca nu, atunci o sa optez pt varianta asta, daca incap acolo (20 cm) si daca nu se bate cap in cap cu talonu :banana:

 

SI LUMINEAZA AMNDOUA ODATA PE FAZA SCURTA???? BETOOOOOOOOOOONN. ASTA SE CHEAMA UPGRADE :smoke:

 

DECI:

 

NU lumineaza amandoua pe faza scurta! Unu e scurta, celalalt e lunga. La GS normal cand pui lunga de 60 W scurta de 55 W se stinge (cica). La asta cred ca atunci cand pui lunga scurta ramane deci la o adica lumineza mai tare. Faza e ca se potrivesc la orice naked bike. Am vazut tone de Bandituri 600 si 1200 si GSuri (Bandit N si GS 500 e cam aceasi poveste la far) cu astfel de faruri. Sunt standard si se potivesc. Daca mai ai intrebari referitor de la chestii de pe louis da PM ca stiu germana si te ajut cu placere. Am mai vazut pe ebay in Ger far clasic de Bandit (cred ca mere si la GS da nu bag mana in foc) cu sticla clara si cromat la greu. Arata si ala genial si e 100 euro. E o firma asa ca, cred ca mai gasesti.

post-8276-1153676739_thumb.jpg asta e ala de pe ebay

 

post-8276-1153676981_thumb.jpg asta e un GS cu faruri in genul celor de la Louis. Alae de la Louis is si mai faine dupa parerea mea.

 

Bafta!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...