Sari la conținut

Kit lant aprilia rx 50


Alexandruiacobescu
 Share

Postări Recomandate

Salut am postat si la incepatori si nu ma ajutat nimeni sper sa ma ajutati voi!Am o aprilia rx 50 din 96 si mia sari lantul si sa strmbat...am cumparat-o la mana a doua deci nu mia zis sa fie vreo problema la lant..e primul meu cross si deja am probleme si nu stiu ce sa mai fac...acum sta in curte degeaba.De unde as putea sa cumpar un kit de lant nou sa se potriveasca si sa imi spuneti cum sa intreti lantul.Multumesc.O sa pun si poze cu lantul sa va arat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sau poti incerca Romimoto, daca crezi ca au preturi mai bune pt motorul tau.

Eu am primit o oferta buna pt Kit la Cr-ul meu.

In ce priveste intretinerea lui gasesti un topic intreg pe acest site la rubrica Service.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sau poti incerca Romimoto, daca crezi ca au preturi mai bune pt motorul tau.

Eu am primit o oferta buna pt Kit la Cr-ul meu.

In ce priveste intretinerea lui gasesti un topic intreg pe acest site la rubrica Service.

Nu ma prea intereseaza pretul vreau doar sa gasesc sa mil fac odata sa pot sa plec:).Ms pentru indrumare sa vedem ce gasesc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu de unde esti dar MyMoto au deschise magazine in mai multe orase,cauta cu google si da un telefon la cel mai apropiat magazin sa dai comanda pentru kitul de lant

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut am postat si la incepatori si nu ma ajutat nimeni sper sa ma ajutati voi!Am o aprilia rx 50 din 96 si mia sari lantul si sa strmbat...am cumparat-o la mana a doua deci nu mia zis sa fie vreo problema la lant..e primul meu cross si deja am probleme si nu stiu ce sa mai fac...acum sta in curte degeaba.De unde as putea sa cumpar un kit de lant nou sa se potriveasca si sa imi spuneti cum sa intreti lantul.Multumesc.O sa pun si poze cu lantul sa va arat.

Pana la urma am cumparat doar lant ca nu am gasit tot kitul:(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...