Sari la conținut

Plimbare prin Apuseni


Xomin
 Share

Postări Recomandate

Eu si cu un amic am zis sa facem o tura prin Apuseni cu cazare de o noapte in Satu Mare, acum scopul topicului este:

1. mai vrea careva sa se alature ?!?! j_gaba.gif

2. daca sunt satmareni pe aici sa ne indice un loc de cazare ieftin in oras si sa ne spuna daca stiu vreun "eveniment" local care are loc in uichendurile viitoare

 

Durata: doua sau trei zile

Plecare: vineri seara (pe la ora 17-18) sau sambata dimineata devreme (pe la ora 05-06) - daca plecam de vineri, o noapte o stam la cort

Data: 23/24-25 iulie sau 29/30-1 iulie/aug

Viteza: max. 80/120 km/h

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator _Raul_

Cosmin, cauta pe net hosteluri. In orasele resedinta de judet bazele de cazare ale inspectoratelor scolare s-au transformat in hosteluri. Cam toate orasele resedinta au asa ceva. Platesti patul intre 30 si 40 de lei si poti lua si mesele. Eu am platit la Oradea 7 lei micul dejun si 9 lei cina.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cosmin, cauta pe net hosteluri. In orasele resedinta de judet bazele de cazare ale inspectoratelor scolare s-au transformat in hosteluri. Cam toate orasele resedinta au asa ceva. Platesti patul intre 30 si 40 de lei si poti lua si mesele. Eu am platit la Oradea 7 lei micul dejun si 9 lei cina.

 

cred ca te referi la asta :D

Mesaj completat

ramane de saptamana viitoare :(

Mesaj completat

Plecare Sambata 31 iul. ora 6:00, pe traseul:

Pitesti - Valea Oltului - Sibiu - Alba Iulia - Rosia Montana - Pestera Ursilor - (si in functie de timp) Satu Mare

 

Intoarcere Duminica 1 aug. pe traseul:

Cluj - Campia Turzii - Sighisoara - Brasov

 

 

 

PS cum vremea se anunta instabila, costumul de ploaie e bine venit bike-037.gif

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...