Sari la conținut

Grupaj De Solutii Pentru Cei Ce Merita


ravenshield
 Share

Postări Recomandate

Baieti! Cum spunea cineva: ar trebui sa se faca un topic cu kestiile astea :crack: . De aceea m-am gandit sa grupez ideile voastre intr-un singur loc [si mi-am permis sa la impart in 2 categorii: realizabile si dificile]. :D Deci:

 

Realizabile

1. Prins strategic in mana dreapta bucata de keie cu varf ascutit si inconjurat masina de doua ori pe la miezu' noptii. Modelul zgarieturii: Valurile Dunarii!

 

2. Sa-i umplem parbrizul cu "putina" vopsea

 

3.Lichidul de frana ii va strica vopseaua. Nu strica un pic nici pe stergatoare, ca ii ingrasa parbrizul si ii distruge cauciucul de la stergatoare.

 

4.Din septembrie daca lovesti un pieton care tranverseaza printr-un loc nepermis nu patesti nimik.

 

5.Prin gauri trece apa iar un obiect f ascutit infipt in plafon il poate ajuta sa faca un dus. Sau un geam mic spart iarna..

 

6.Un desen pe capota.

 

7.Improscat nitel cu cisterna aia de scrie pe ea "toillet service"....

 

8.Eu sunt femeie.......sunt dispusa sa va ajut. {Cea mai buna!!!}

 

9.Pusti de paintball!!!

 

10.JB Weld in busonul de benzina si Loctite rosu pe balamalele usitei

 

11.Spuma poliuretanica in lufturile de la usi. Pentru o racire mai buna se recomanda in grila de la radiator. Same pentru imbunatatirea evacuarii...

 

12.Unu' care trebuie sa-si vopseasca/schimbe bara spate la masina...

 

13.Nniste cuie plasate sub roti. Scris "NOU" pe masina cu o cheie.. si lasat un nr de telefon mobil ( de la o cartela ) ca sa poata suna sa transmita multumiri... la capatul celalalt sa fie un om pontos rau de tot.. care sa il frece la nervi de fiecare data cand suna kknaru )...

 

 

Dificile :lol:

1. Fratilor: JIHAD nu spun mai mult. Ala trebuia scos din masina inainte sa vina politia: batut si incendiata masina.

 

2.In fiecare zi toate rotile desumflate, jentile strimbe, capota strimba, lipici in yala, cauciucurile lipite de asfalt. [Pagubele trebuie sa fie mici, produse prin "vandalism" si sub limita fransizei, ca sa nu si-o faca pe asigurare]

 

3. Gauri in toba si rezervor. Dar mici.

 

4.Ulei cu seringa pe discurile de frana... dar apare riscul sa omori un om nevinovat care trecea pe trecerea de pietoni...

 

5.Cine poate sa ajute si vrea ar face bine sa ajute pe cale legala.

 

6.Inscenare ca e homo,niste poze compromitatoare.

 

7.Razboi psihologic.

 

8.Inchiriat BASCULANTA WOLLA TIR ,CEVA MARE SI IL FACEM Sandwich

 

 

Tin sa precizez ca nu recomand nimanui sa faca de astea :) desi sunt unii care merita si altele :crack: . De asemena nici o idee nu-mi apartine :) . Oricum cred ca topicul nu va sta prea mult (ms Admin!) :crack:

 

In rest: respectati legea (dar mai bine EMIGRATI)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...