Sari la conținut

Cautam Parteneri Service /vanzari


gopop
 Share

Postări Recomandate

Cautam parteneri pentru vanzare/service scutere GoPOP in urmatoarele orase:

SUCEAVA, BACAU, IASI, FOCSANI, PITESTI, CRAIOVA, GIURGIU, PLOIESTI, DEVA, ALBA IULIA, SIBIU, TG. MURES, CLUJ, BAIA MARE, SATU MARE, ZALAU, ARAD, ORADEA, TIMISOARA, RESITA, CONSTANTA.

Relatii la info@revaromania.ro, Cristian DAN, tel: 021 310 40 69 fax 021 314 07 25, www.revaromania.ro

Va asteptam.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Te rog sa imi scrii detalii despre companie la info@revaromania.ro

Multumesc si astept.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator TazzY

Frate nu am nimic cu tine sau cu afacerea ta... Dar nu cred ca acest topic se incadreaza in acest sub-forum... Aici vb de scutere... GoPOP sunt chinazarii bune de sters la poponeata... In plus, cum apare cate un topic "Ce scuter sa imi iau" , apari tu cu oferte... Nu ma intelege gresit.

 

Aici fiecare vrea viteza, performante, design, tuning etc... Spunemi si mie ce poti face cu acel scuter... Am mers pe asa ceva... Mama are (cuvant urat) dinasta.. Ajungi la 65km/h intr'un minut, arata ca un (cuvant urat), nici decum nu ii poti pune macar o evacuare dapai un kit sau un ambreaj... Acum te las pe tine sa intelegi ce am vrut sa spun..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...