Sari la conținut

BALKAN MOTO ROCK FEST -VELIKO TARNOVO 19-22.08.2010


Postări Recomandate

thank you friends for visiting us and I liked it ^_^

You are wellcome, my friend. We enjoyed our stay in Veliko Târnovo. You can see that from our pictures posted here. The festival was great and next time I'll be there again. Maybe we'll meet to mug a beer or two. Zdravo! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si de ce nu l-ai luat in brate? :laugh:

Nu eram atat de beat sa iau lumea in brate. Pur si simplu am stat intr-o zona unde se vorbea romaneste, am vorbit cu unii de pe acolo, si probabil toti romanii care nu se dusesera inca la culcare din motove de exces de alcool au fost atrasi de ce scria pe tricoul ala.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

(...) probabil toti romanii care nu se dusesera inca la culcare din motove de exces de alcool au fost atrasi de ce scria pe tricoul ala.

 

hehehe!..., adică erau atraÂşi de haiducie? :-))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hehehe!..., adică erau atraÂşi de haiducie? :-))

Nu, de faptul ca acolo pe tricou scria in romaneste. Ce e asa de complicat? Daca merg in strainatate si casc gura la un concert si vad diverse tricouri poate ma prind care sunt co-nationali cu mine. Asa ca ma duc in zona si toata lumea vorbeste romaneste (sau moldovineste, ca sa fiu rautacios). Atata timp cat astia nu sar la bataie, nu zbiara altceva decat ce se canta in microfoane ci se comporta absolut normal mi se pare normal sa stau prin zona aia si nici macar nu trebuie sa cer voie...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...