Sari la conținut

Zilele Fagarasului


remijaru
 Share

Postări Recomandate

In perioada 17-08-2006 -----20-08-2006 va avea loc la Fagaras "Zilele Fagarasului"

Concerte in aer liber,mititei,berica.

Evenimentul are loc chiar langa cetatea Fagarasului,in centrul orasului.Nu stiu inca toate trupele care o sa cante dar la inchiderea evenimentului,adica Duminica pe scena o sa concerteze CARGO !!!!Motociclistii din Fagaras asteapta toata suflarea motociclista care e dornica de un concert CARGO.Nu sunt sigur daca se poate campa cu cortul dar incerc sa aflu.

Daca sunt ceva probleme sau nelamuriri pentru cei care vor sa vina am sa las un nr te tel :

 

 

0722192380 - REMI :D :D :D :crack: :lol:

Editat de remijaru
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:what: mdea....venit, verificat, vizitat...

 

ce pot sa spun...multaaaaaaaa caldura :crack: dar ne-am racorit cu bere...locatia potrivita pentru concert (exact in fata cetatii) desi as fi preferat sa fie intre zidurile acesteia...in rest muzica, bere, mici, voie buna si MULTI vizitatori :what: ...

 

muzica pt toate gusturile si distractie maxima...a fost kiar si Catalin Crisan :what: ...mda...anyway Cargo rulz...si focurile de artificii

 

si pe aceasta cale, asemeni celor prezenti acolo, vreau sa multumesc impreuna cu prietenii mei Domnului Primar care a facut posibila acest spectacol,si anume :

 

Frunza verde de artzar,

Sa traiasca Domn Primar :crack:

 

atat...poate data viitoare vom veni pe motoare si vom incinge o hora.... :what: toate bune

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...