Sari la conținut

Pe langa casa


mitzasb
 Share

Postări Recomandate

Insfarsit mi-am mai cumparat o motocicleta adica honda cr250r, si am plecat in "calatorie". Mi-am pus de mancare si ceva benzina in caz ca raman ;) fara. Si am plecat la plimbare impreuna cu tatal meu el pe o yamaha dt80lc2. Desigur am mers incet sa vina si el:)). Drumul o fost superb:D nu am mai plecat de mult la o plimbare.

Daca este un amator de plimbari pe off-road il astept cu mare placere la hasag, da intai un PM ca sa stiu cand vine ca eu nu stau acolo, numai motocicletele.

Scuze ca ma pus pe siteul ala pozele da sunt imense, si nu pot sa le uploadez aici.

PARTEA I

PARTEA II

Mesaj completat

Insfarsit mi-am mai cumparat o motocicleta adica honda cr250r, si am plecat in "calatorie". Mi-am pus de mancare si ceva benzina in caz ca raman :) fara. Si am plecat la plimbare impreuna cu tatal meu el pe o yamaha dt80lc2. Desigur am mers incet sa vina si el:)). Drumul o fost superb:D nu am mai plecat de mult la o plimbare.

Daca este un amator de plimbari pe off-road il astept cu mare placere la hasag, da intai un PM ca sa stiu cand vine ca eu nu stau acolo, numai motocicletele.

Scuze ca ma pus pe siteul ala pozele da sunt imense, si nu pot sa le uploadez aici.

PARTEA I

PARTEA II

scuze am dat din greseala 2 click-uri cand am postat, rog un administrator sa stearga topicul asta. si inca odata scuze

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...