Sari la conținut

Discutii Intre Noi


OVK
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 7,4k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

te-as ajuta daca as stii....

Mai faci ma multe posturi....? in "2 luni de cont" ai 250 de posturi si 70% din ele sunt fara sens... grav... :bigstar:

Apropo la postul din citat....chiar trebuia sa spui ca nu stii sa il ajuti ?

Nu ca as avea ceva cu tine dar incearca sa postezi cu un scop.

Editat de brick23
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai faci ma multe posturi....? in "2 luni de cont" ai 250 de posturi si 70% din ele sunt fara sens... grav... :D

Apropo la postul din citat....chiar trebuia sa spui ca nu stii sa il ajuti ?

Nu ca as avea ceva cu tine dar incearca sa postezi cu un scop.

hai mah lasa-ma... ce te tot bagi? daca nu iti convine ceva dai cu capu de pereti sau aruncate din avion... de aia se numeste discutii intre noi su putem povesti... deci salut

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hai mah lasa-ma... ce te tot bagi? daca nu iti convine ceva dai cu capu de pereti sau aruncate din avion... de aia se numeste discutii intre noi su putem povesti... deci salut

 

brick are dreptate...deci nu te tot agita atata...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hai mah lasa-ma... ce te tot bagi? daca nu iti convine ceva dai cu capu de pereti sau aruncate din avion... de aia se numeste discutii intre noi su putem povesti... deci salut

Am ales varianta cu avionul.

Tocmai mi-am cumparat un bilet la cursa de Munich.

Editat de brick23
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai vezi ca ai mai multe puncte, care, cred ca incep de cand a inceput fabricarea modelului de scooter pe care il ai, si unde se opresc punctele, te uiti acolo la ultimul punct, si in dreapta cred scrie anul (exemplu: 97, 98, etc) si deasupra, cred, luna (1, 2, etc). Sper sa te descurci!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai vezi ca ai mai multe puncte, care, cred ca incep de cand a inceput fabricarea modelului de scooter pe care il ai, si unde se opresc punctele, te uiti acolo la ultimul punct, si in dreapta cred scrie anul (exemplu: 97, 98, etc) si deasupra, cred, luna (1, 2, etc). Sper sa te descurci!

 

ok...ms de informatie :whip: :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

stie cineva cum as putea sa imi verific daca imi merge bine chilometrajul??? am stat langa 2 scutere (runner) si eu am avut 40, unul dintre ei a avut 45 iar celalalt 50... vreau sa stiu exact daca ma insala chilometrajul :D :whip:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

stie cineva cum as putea sa imi verific daca imi merge bine chilometrajul??? am stat langa 2 scutere (runner) si eu am avut 40, unul dintre ei a avut 45 iar celalalt 50... vreau sa stiu exact daca ma insala chilometrajul :whip: ;)

 

dute si vorbeste cu aia cu radaru :D si totodata ii vedea cat iti merge scuteru ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Behehehe :D

 

Bai frate ... la tine ce e acolo? ScooterTuning? Ia zii, cum e? Il tunezi in garaj o saptamana si dupa iesi cu el, te dai la extreme si vrei sa stii daca nu te insala? :whip: Si daca te insala ce faci? Ii pui bagaju` in drum?

 

Relax ... E doar un scuter!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Behehehe :D

 

Bai frate ... la tine ce e acolo? ScooterTuning? Ia zii, cum e? Il tunezi in garaj o saptamana si dupa iesi cu el, te dai la extreme si vrei sa stii daca nu te insala? :whip: Si daca te insala ce faci? Ii pui bagaju` in drum?

 

Relax ... E doar un scuter!

daca tot lam facut "tuning"... vreau sa stiu daca ma insala... inca nu ma duc mai mult de 40 ca mi in rodaj... de aceea m-ar interesa cum as putea sa vad daca merge calumea chilometrajul... sa vad daca mi de folos "tuningul" in scuter.... (la cati bani am dat... si cat mai tre sa bag...) ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...