Sari la conținut

Discutii Intre Noi


OVK
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 7,4k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pashte Fericit!! si

Hristos a inviat!

Tot ce va doriti!!

strageti bani de benzina sa ciocniti scuterele roshii:))).....Care au!

Plec la bunici de inviere...mai vb!:)

Editat de ro_3x
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu am patit la fel ca si Cosminake :moto:

Am dat scuteru la cineva si a zburat cu el intr-un sant...Damage: carene zgaraiate(arata praf) si toate prinzatorile la carena fata is rupte...iar el a zburat cu capu intr-un morman de pamant si si-a desfigurat fata..

Urmeaza sa schimb toate carenele!!! O sa revin cu poze cum a aratat scuteru dupa accident si cum arata acuma cu noile carene de pe un Aprilia SR50 Ditech...

...............................................................

Scuterul l-am dat la cineva care are 28 de ani si e mecanic...si conduce des scutere.

 

pacat de scuter :moto: arata bestial

pune niste poze sa il vedem :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se pare ca scrici ne lucreaza pe la spate si in combinatie cu iuiu au folosit materiale copiate, de pe Forumul CSR si de aici, fara permisiune scrisa, incalcand astfel drepturile de autor. Pentru simplul fapt ca au intreprins aceste actiuni fara sa intrebe macar, personal ii consider exclusi din comunitate si sper sa intelegeti si sa nu asociati vreodata imaginea CSR cu acesti doi utilizatori ori cu site-urile aferente create de acestia pe care s-au folosit materialele respective. Au pangarit fara rusine sigla CSR si si-au insusit drepturile de autor in Copyright.

 

Sincer sunt dezamagit si am ramas fara cuvinte, chiar nu ma asteptam la asa ceva, putea macar sa fie mai original, nu doar copy-paste :)

 

Si cum a ramas ? Numai am citit nimic aici din 8. aprilie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fratilor este normal sa se incalzeasca dupa ce merg o vreme cu scuterul,partea aceea din stanga jos(de la aprilia sr),unde este cureaua si uleiul aceala(de transmisie cred)...?Imi pare rau dar nu prea ma pricep la partea de mecanica :) ...insa ma documentez cat de mult pot de pe site :moto: Bafta! :moto:

Editat de ssergiu_tuning
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fratilor este normal sa se incalzeasca dupa ce merg o vreme cu scuterul,partea aceea din stanga jos(de la aprilia sr),unde este cureaua si uleiul aceala(de transmisie cred)...?Imi pare rau dar nu prea ma pricep la partea de mecanica :) ...insa ma documentez cat de mult pot de pe site :moto: Bafta! :moto:

la ce se petrece inauntru acolo e normal sa se incalzeasca :blbl:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...