Sari la conținut

TURA SPRE VALEA GAURA


Postări Recomandate

Din nou: frumosi munti!

 

Buceaga se va preda in curand. E inconjurata. Unii pe SE, altii pe NV. Pe cand o iesire in Taul Negru - Gemenele?

Editat de andrei belcic
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bah da nu va mai saturati o data. Ati distrus toate potecile turistice, ati calcat toti muntii, ati poluat tot aerul curat de la inaltimi, ati marit gaura din str de ozon de deasupra romaniei, ... ati distrus tara asta si economia si bunastarea .... 'rati ai dracu' de comunisti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bah da nu va mai saturati o data. Ati distrus toate potecile turistice, ati calcat toti muntii, ati poluat tot aerul curat de la inaltimi, ati marit gaura din str de ozon de deasupra romaniei, ... ati distrus tara asta si economia si bunastarea .... 'rati ai dracu' de comunisti.

 

 

stiiiiiiiu cum e..... sa nu te dai de mult.......... :goodposting: :blink: :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cred ca nu au avut vreunii lemne si au pus pe foc bancutza aia,de aceea a a cam disparut :) :P

 

 

Eu totusi tind sa cred ca bancuta s-a daramat din cauza greutatii zapezii... cel putin asa parea acum vreo 3 luni... :duel:

 

 

 

 

 

Vali,scuze ca fac off pe topicul tau. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu totusi tind sa cred ca bancuta s-a daramat din cauza greutatii zapezii... cel putin asa parea acum vreo 3 luni... :P

 

 

 

 

 

Vali,scuze ca fac off pe topicul tau. :)

bancutza aia nu se darama de greutatea zapezii,ca era din lemn masiv,au luat unii lemne de la ea si au pus pe foc si de aia cam disparuse,dar nu e aia o treaba,ca e padurea aproape si la cat lemn e ,va fac eu niste bancutze noi la primavara sa avem acolo un loc de popas sau de intalnire> :)

post-30703-1290963430_thumb.jpg

post-30703-1290963454_thumb.jpg

post-30703-1290963474_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...