Sari la conținut

Accident Azi 07.09 Calea Floreasca B-73-ktm


amra
 Share

Postări Recomandate

In drum spre serviciu am vazut un KTM rasturnat, pe Calea Floreasca, aproape de sediul Dacia/Piata Floreasca. Motocicleta, adidasii, casca + Renault + politie.

Motociclistul era deja la spital. Am oprit, am intrebat, am facut poze. Le va posta wrongname imediat cum le descarca.

Din povestirile martorilor conserva facea stanga, sau era doar iesita pana in mijlocul drumului pt a face stanga (iesind din dreapta moto). KTM venea pe bada lui, frana - se vedeau urme de vre-o 4 m... impact frontal intre moto si masina care era putin deteriorata in fata. Motociclistul s-a lovit cu capul de masin si apoi a fost proiectat pe asfalt. Nu a fost cu sange, dar se povestea ca motocilcistul era "cam moale" cand l-au luat cei cu salvarea.

 

A mai oprit un motor albastru cu nr de leasing, a facut si poze, poate a aflat mai multe detalii.

 

Sasperam ca motociclistul este OK si... insanatosire grabnica motociclistului!

 

 

Cei care stiti mai multe detali... nu ne lasati in suspans.

 

 

sorry, puteti unii topicurile. acum am vazut ca era deja deschis.

Editat de amra
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In drum spre serviciu am vazut un KTM rasturnat, pe Calea Floreasca, aproape de sediul Dacia/Piata Floreasca. Motocicleta, adidasii, casca + Renault + politie.

Motociclistul era deja la spital. Am oprit, am intrebat, am facut poze. Le va posta wrongname imediat cum le descarca.

Din povestirile martorilor conserva facea stanga, sau era doar iesita pana in mijlocul drumului pt a face stanga (iesind din dreapta moto). KTM venea pe bada lui, frana - se vedeau urme de vre-o 4 m... impact frontal intre moto si masina care era putin deteriorata in fata. Motociclistul s-a lovit cu capul de masin si apoi a fost proiectat pe asfalt. Nu a fost cu sange, dar se povestea ca motocilcistul era "cam moale" cand l-au luat cei cu salvarea.

 

A mai oprit un motor albastru cu nr de leasing, a facut si poze, poate a aflat mai multe detalii.

 

Sasperam ca motociclistul este OK si... insanatosire grabnica motociclistului!

Cei care stiti mai multe detali... nu ne lasati in suspans.

sorry, puteti unii topicurile. acum am vazut ca era deja deschis.

Cu parere de rau te anunut ca tanarul in varsta de 33 ani,a decedat astazi 9.09.2006 ora 12.00.

Daca puteti sa-mi trimiteti si mie poze de la locul accidentului.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...