Sari la conținut

pareri despre parbriz cbr600f4, an 2000


grex
 Share

Postări Recomandate

vreau sa schimb un parbriz pt un cbr600f4, an 2000 si nu stiu de care sa iau, ce marca, ce pret..../

pe moto exista cel original, dar prietena mea vrea unul mai inalt, mai pt touring, sa fie mai protejata de vant la viteze mari fara a fi nevoita sa se aplece asa mult pe rezervor.

asa ca astept ceva pareri despre ce modele ati vazut sau aveti pe moto. eventual si ceva preturi de achizitie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vreau sa schimb un parbriz pt un cbr600f4, an 2000 si nu stiu de care sa iau, ce marca, ce pret..../

pe moto exista cel original, dar prietena mea vrea unul mai inalt, mai pt touring, sa fie mai protejata de vant la viteze mari fara a fi nevoita sa se aplece asa mult pe rezervor.

asa ca astept ceva pareri despre ce modele ati vazut sau aveti pe moto. eventual si ceva preturi de achizitie.

Radule bre , te dilisi??? iotete la el

 

ai noroc ca nu mai am numarul tau , ca altfel te sunam sa iti spun ce tip de parbriz iti trebe ( taman de ala imi pun si io pe cbr-ul meu :lol:) asa ca fa bine mataluta si imi da un mesaj :cheers: si te sun io innapoi sa iti povestesc ce si cum

 

 

am uitat La Multi Ani twice :moto: :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...