Sari la conținut

Honda Vfr Pe Dn1...pe La Sfatica


coxx
 Share

Postări Recomandate

vineri pe la 7 jumate-8 ma duceam catre munte. cred ca prin Saftica...sau imediat dupa Saftica, in dreptul unui drum care intersecta DN1, vad o Honda VFR, neagra, care parea noua, pusa pe cric...cu fatza facuta destul de muci...si o dacia nova, lovita in stanga spate, sifonata chiar bine. victimele nu mai erau acolo, probabil ca fusesera luate deja de ambulanta. n-am avut cum sa opresc pt ca era gaboru care ne dirija sa-i dam inainte...dar era clar ca a fost faza clasica : bivol tampit cu masina care vrea sa faca stanga de pe drum lateral, nu se asigura si ii iese in fatza motoristului. din cate imi amintesc, parca nu era linie dubla continua acolo...deci macar n-a incercat sa faca stanga complet ilegal idiotu cu masina...nu ca asta l-ar scuza cu ceva... :crack:

 

partea mai trista e ca in timp ce ma indreptam spre Saftica, inainte sa ajung la locul accidentului, au venit pe contrasens, escoratate de un gabor pe motor, 3 :crack: ambulante. tare ma tem ca motoristu avea si pasager... :crack:

 

asta e tot ce am vazut...poate stie cineva mai multe.

 

Doamne ajuta sa fi scapat cu bine motoristul (si eventualul pasager) !

Editat de coxx
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...