Sari la conținut

intalniri de week-end


d.jb69
 Share

Postări Recomandate

ma gandesc ca ar fi bun un topic de asa-zisa ''socializare''. Enduro nefiind un sport in care sa mergi de unul singur prin padure, poate ca va ajuta cat de putin. am gasit foarte greu incercari de a iesi ''ad-hoc'' pe forum.

Mesaj completat

eu spre exemplu abia astept o iesire de weekend la monteoru. mai vine cineva?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ma gandesc ca ar fi bun un topic de asa-zisa ''socializare''. Enduro nefiind un sport in care sa mergi de unul singur prin padure, poate ca va ajuta cat de putin. am gasit foarte greu incercari de a iesi ''ad-hoc'' pe forum.

Mesaj completat

eu spre exemplu abia astept o iesire de weekend la monteoru. mai vine cineva?

teoretic in fiecare duminica si sambata se iese la valcea cateva ore bune si seara ne tragem la mine acasa la un gratar,o bere si o chitara,doritorii sunt bineveniti oricand si oricati..singura problema momentan este ca avem 60 cm de zapada si -5 grade la pranz...eventual cand vine primavara in august.. :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E greu, fiindca de obicei cei ce se dau de mai demult evita iesirile cu unii pe care nu-i cunosc.

Motivele sunt multe.

La nivel de incepatori insa, cred ca functioneaza.

Mesaj completat

E greu, fiindca de obicei cei ce se dau de mai demult evita iesirile cu unii pe care nu-i cunosc.

Motivele sunt multe.

La nivel de incepatori insa, cred ca functioneaza.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

chiar eram curios daca va avea vreun raspuns topicul. sper sa fie intr-adevar folositor. chiar si pentru incepatori (ca mine).

asa ca...daca iese cineva in week-end...

Mesaj completat

:blink: ;) se pare ca o sa fie cald

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da. In spania si in sudul Greciei.

la noi ninge http://www.weather.com/weather/5-day/ROXX0003

 

 

sambata sunt pana in 8 grade cu soare. Duminica se pare ca ar fi 40% sanse de ploaie. Asta de pe INMH.

Si pana la urma...nu mai conteaza. Acum doua saptamani a fost la monteoru. Era zapada si drumul bocna. Partea buna era ca in afara drumului, pe partea cu frunze nu era asa inghetat. Avea ceva aderenta. Pacat ca nu stiu traseele pe acolo. Mi se pare o zona frumoasa pentru enduro ca relief, chiar daca nu e altitudine mare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

de ce iti faci probleme cu cine sa iesi?la Monteoru!in fiecare simbata se iese(iarna!)de marti se face super vremea.si se pregatesc ceva concursuri in zona si se lucreaza.noi avem cuie toti sa sti.la hotel Paducel ma gasesti sau ne gasesti.Teo 0767.597.495

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

de ce iti faci probleme cu cine sa iesi?la Monteoru!in fiecare simbata se iese(iarna!)de marti se face super vremea.si se pregatesc ceva concursuri in zona si se lucreaza.noi avem cuie toti sa sti.la hotel Paducel ma gasesti sau ne gasesti.Teo 0767.597.495

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

de ce iti faci probleme cu cine sa iesi?la Monteoru!in fiecare simbata se iese(iarna!)de marti se face super vremea.si se pregatesc ceva concursuri in zona si se lucreaza.noi avem cuie toti sa sti.la hotel Paducel ma gasesti sau ne gasesti.Teo 0767.597.495

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

spre rusinea mea, (chiar daca mai clar a celui cu care am mers) nu am reusit sa ne tinem de ''gashca'' de rideri stransa la Cislau. Chiar daca traseul nu a fost atat de greu, ''bididiul'' cel mic (RM125 2t) nu a reusit sa faca fata hartoapelor si potecilor cu pietre pe care trebuia sa le urmam pentru a nu ii pierde pe ''taticii'' din Buzau. Oricum, traseul... extraordinar (crec ca am parcurs cam... 1,6% din el).

Mesaj completat

vine cineva la monteoru in weekend?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...