Sari la conținut

Sickboyz


aisha
 Share

Postări Recomandate

  • 3 weeks later...
ace cacao e cam cacao.

ja ma friend...e de cacao...de aceea se organizeaza chestii dinastea care sunt de cacao...

 

 

asta e ce se intampla prin zilele noastre care este tot de cacao

http://www.youtube.com/watch?v=PwDICTNCKls...feature=related

 

astea is ceva mai vechi care ma mir ca nu put pana in romania...asa sunt de cacao

 

 

si is cam de cacao si aia care ies pe-acolo, lasa bine ca sunt iesirile si intalnirile din romanai misto si cool.

Mesaj completat

PS: asa e de cacao,o arata inclusiv comentariile de pe youtube.

Editat de Vizitator
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

e "o cantina" ca si anii 50-60...ce vroiai sa vezi sincer? mai si ploua in ziua aia?

manacarea e relativ ok dar nu straluceste, cafeau e mereu buna si multa la un pret decent.

 

oricum a castigat premii 3 ani la rand, locurile 3, 2 si 1(2010) ...a fost votat de lume ca cel mai bun bar/pub/whatever....

 

vara e super acolo, mai ales vinerea cand vin 1000 de oameni si se simte toata energia aia in aer. show-ul de stunt e moca. abia astept caldura :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ja ma friend...e de cacao...de aceea se organizeaza chestii dinastea care sunt de cacao...

 

 

asta e ce se intampla prin zilele noastre care este tot de cacao

http://www.youtube.com/watch?v=PwDICTNCKls...feature=related

 

Mesaj completat

PS: asa e de cacao,o arata inclusiv comentariile de pe youtube.

 

:laugh:

mirifice linkuri la sectiunea "chopper custom"...

... la unii este, la unii nu este... si nu poti cere!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
take a look

azi (3 apr.) cica e (ma rog a fost) un targ de piese harley (in special harley, si nu numai) undeva mai pe la sudu londrei.

am facut o gasca de 5 oameni si am mers sa vedem (mai in gulma mai in serios, sa ajutam pe unu din gasca sa isi cumpere "gunoaie" pentru customurile si proiectele lui din atelier). trezit la 6 dimineatza, drum de aproape 2 ore (cu masina)....

 

ok, arata ca o piata de vechituri, inafara de 3 "MAI MARI" corturi, ala de la 81, unde erau de vanzare tricouri, pachuri..chestii dinalea SUPPORT 81, un cort de la harley "ceva" cu produse noi si al treilea de la SICKBOYS....

 

Sickboys, dezamagitor, prietenii mei care fac customuri in "shed" (casuta mica de lemn, sau chiar lemnarie) sunt de zeci de ori mai buni. Am vazut la vanzare niste proiecte incepute la preturi ametitoare, niste cadre foarte prost finisate, un motor complet dar incarcat ca pentru manelisti...niste piese after market care parca erau made in china.

 

cam atat pentru moment....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

azi (3 apr.) cica e (ma rog a fost) un targ de piese harley (in special harley, si nu numai) undeva mai pe la sudu londrei.

am facut o gasca de 5 oameni si am mers sa vedem (mai in gulma mai in serios, sa ajutam pe unu din gasca sa isi cumpere "gunoaie" pentru customurile si proiectele lui din atelier). trezit la 6 dimineatza, drum de aproape 2 ore (cu masina)....

 

ok, arata ca o piata de vechituri, inafara de 3 "MAI MARI" corturi, ala de la 81, unde erau de vanzare tricouri, pachuri..chestii dinalea SUPPORT 81, un cort de la harley "ceva" cu produse noi si al treilea de la SICKBOYS....

 

Sickboys, dezamagitor, prietenii mei care fac customuri in "shed" (casuta mica de lemn, sau chiar lemnarie) sunt de zeci de ori mai buni. Am vazut la vanzare niste proiecte incepute la preturi ametitoare, niste cadre foarte prost finisate, un motor complet dar incarcat ca pentru manelisti...niste piese after market care parca erau made in china.

 

cam atat pentru moment....

 

 

din ciclul ,romanii in strainatate ,mai customizatori(ei si prietenii lor)

auzi ma ghita ... oare la "shed(casuta mica din lemn,sau chiar lemnarie) " puteai sa i spui in romana GARAJ? ca la noi ,asa se zice .vrei sa ne areti ca ai invatat sa vorbesti ca ei,sa traiesti ca ei ?

 

si da ,sunt de aceasi parere, localul ACE CACAO , e chiar de CACAO . dar ,vezi ca si eu si nenea ala de mai sus , am specificat LOCALUL , nu ceea ce se organizeaza acolo

 

cat despre sickboyz ,au niste motoare faine,poate niste motoare najpa ,ideea era sa dezvoltam,sa vedem ce se mai face,nu doar sa aruncam cu cacao

dar noah,romanul e roman,oriunde s-ar afla

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

din ciclul ,romanii in strainatate ,mai customizatori(ei si prietenii lor)

auzi ma ghita ... oare la "shed(casuta mica din lemn,sau chiar lemnarie) " puteai sa i spui in romana GARAJ? ca la noi ,asa se zice .vrei sa ne areti ca ai invatat sa vorbesti ca ei,sa traiesti ca ei ?

 

cat despre sickboyz ,au niste motoare faine,poate niste motoare najpa ,ideea era sa dezvoltam,sa vedem ce se mai face,nu doar sa aruncam cu cacao

 

auzi fa Marie.......

din ciclul alora care viziteaza tari straini si se cred destepti ca tine.....

shed e casuta de lemn, GARAGE e garaj.

prietenii mei, aia care fac customuri in garaj au "avioane", motoare care or aparut in reviste (BSH) si or castigat concursuri,

aia care lucreaza in "shed" o fac doar de fun si pentru ei (si tot arata mai bine ca si alea de la sickboys.)

uite un service serios la care lucreaza niste cunostinte:

 

http://snobscustoms.com/index.php?option=c...s&Itemid=88

 

astia lucreaza foarte curat si ca la carte. chestii studiate, inginerie, nu doar bagat flexu, pus piese after-market si gata, avem customu'.

 

am un alt amic englez care lucreaza cu astia

 

http://www.walz-hardcore-cycles.com/englisch/index.html

 

ia zi- mi vezi diferenta? intre "ai tai" si the real deal?

 

dar noah,romanul e roman,oriunde s-ar afla

nu prea reusesti sa ma bagi in oala cu altii, am venit in anglia pentru a studia, nu ca sa lucrez in constructii.

dupa un an de invatat tehnica, mecanica, rezistenta materialelor, cadre, suduri si tehnici de sudura, suspensii si altele am dat admitere la faculta, am intrat unde si la e am vrut eu, si iti zic ca sigur imi dau seama cand unii fac munca de mantuiala supraevaluata ca pret.

 

si da ,sunt de aceasi parere, localul ACE CACAO , e chiar de CACAO . dar ,vezi ca si eu si nenea ala de mai sus , am specificat LOCALUL , nu ceea ce se organizeaza acolo

bine ca ai tu acolo (de unde esti tu) altceva mai frumos si mai interesant, BRAVO TIE.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...