Sari la conținut

Cumpar "batranica" Suzuki GS


livdaniord
 Share

Postări Recomandate

Ceva din 2000, 2000 Âşi ceva, de genul 2020, nu te interesează?

 

Daca replica ta incerca sa fie o gluma, mai incearca pt ca de data asta nu ti-a reusit!

Oricum, anuntul ramane valabil! Asfalt uscat!!

Mesaj completat

Ceva din 2000, 2000 Âşi ceva, de genul 2020, nu te interesează?

 

Daca replica ta incerca sa fie o gluma, mai incearca pt ca de data asta nu ti-a reusit!

Oricum, anuntul ramane valabil! Asfalt uscat!!

Mesaj completat

Daca replica ta incerca sa fie o gluma, mai incearca pt ca de data asta nu ti-a reusit!

Oricum, anuntul ramane valabil! Asfalt uscat!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dacă o să persiÂşti în propagarea unei idei greÂşite, mă simt obligat să-ți mai retez avântul. Noi ne chinuim pe aici cu motociclete belice sau postbelice, pentru astea de stradă vezi că ai colț dedicat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dacă o să persiÂşti în propagarea unei idei greÂşite, mă simt obligat să-ți mai retez avântul. Noi ne chinuim pe aici cu motociclete belice sau postbelice, pentru astea de stradă vezi că ai colț dedicat.

Incearca sa nu te mai "avanti" asa... Si inainte de a da cu barda in dreapta si in stanga, incearca sa GANDESTI: poate ca topicul acesta este singurul loc in care mai gasesti, la vreun pasionat in garaj, o astfel de motocicleta, de varsta aceea; in topicurile de "motociclete de strada", asa cum le numesti tu, nu exista nici una! Deci, ce parere ai de ideea mea?????

Respect!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am eu doua GS 650G katana de vanzare, din 1982, vezi la semnatura.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Incearca sa nu te mai "avanti" asa... Si inainte de a da cu barda in dreapta si in stanga, incearca sa GANDESTI: poate ca topicul acesta este singurul loc in care mai gasesti, la vreun pasionat in garaj, o astfel de motocicleta, de varsta aceea; in topicurile de "motociclete de strada", asa cum le numesti tu, nu exista nici una! Deci, ce parere ai de ideea mea?????

Respect!

 

Monser, esti incurabil.

Cat despre ideea ta, ti-as propune sa incerci pe Bikeshop, aici nu ai nici o sansa cu cautatul motocicletei tale tinerele, nici pe departe batranica.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...