Sari la conținut

Dn 1a Cheia-sacele, Azi Pe La 17.30


Postări Recomandate

Salut, azi pe la 5.30, stateam cu un prieten la masa pe terasa unui restaurant pe DN 1A, cam la 10 km de Sacele spre Cheia.

La un moment dat, au trecut vreo 6-8 enduristi, dinspre Cheia spre Brasov. Nu ne-am dat seama exact ce motoare erau, ca eram cam departe.

 

Care ati fost intre ei??

 

M-ar fi interesat, daca sunteti din Brasov sau din zona, poate reusim sa ne cunoastem :) si sa mai facem pe viitor cate o tura impreuna, ca sunt dese ocazii in care n-am cu cine sa ies pe coclauri... :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut, azi pe la 5.30, stateam cu un prieten la masa pe terasa unui restaurant pe DN 1A, cam la 10 km de Sacele spre Cheia.

La un moment dat, au trecut vreo 6-8 enduristi, dinspre Cheia spre Brasov. Nu ne-am dat seama exact ce motoare erau, ca eram cam departe.

 

Care ati fost intre ei??

 

M-ar fi interesat, daca sunteti din Brasov sau din zona, poate reusim sa ne cunoastem :angry: si sa mai facem pe viitor cate o tura impreuna, ca sunt dese ocazii in care n-am cu cine sa ies pe coclauri... :)

 

Ai uitat sa mentionezi cu ce ocazie luai masa cu prietenul respectiv, poate pui si tu niste poze din aventurile din week-end, sa nu zica lumea ca esti chiar in afara fenomenului. Iar de acum incolo putem merge si in gasca de hard enduristi daca ne tine... :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ai uitat sa mentionezi cu ce ocazie luai masa cu prietenul respectiv, poate pui si tu niste poze din aventurile din week-end, sa nu zica lumea ca esti chiar in afara fenomenului. Iar de acum incolo putem merge si in gasca de hard enduristi daca ne tine... :angry:

 

 

eu am fost pe la ora aia pe acolo..dar nu cu enduro..si cu mine au mai fost vreo 5 motoare , dar nici unul enduro

Cat am stat putin la intersectia cu dn1 a venit un baiat cu o enduro cu prietena lui si ne0a intrabat de un grup de enduristi cu care trebuia sa se intalneasca.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...