Sari la conținut

vand diferite piese moto si nemoto,comuniste si necomuniste


hufo
 Share

Postări Recomandate

Observ ca urmaresti emisiuniile lui Condurateanu de pe OTV si te ai si la medicina, dom' injiner de tzepe.

 

Cuxi dragutzule,,parca ziceai ca 'ai pus cruce' si dinalea..dar na,ce valoare mai are cuvantul tau pe acest forum....

Am auzit de curand ca nu a vrut unu' sa iti vanda o bicicleta la pretul mizerabil oferit de tine,

si tiai adus aminte de mine ca team facut de (cuvant urat) si teai pus la scris ...asta e viata dragul meu ,te va urmari ceva timp,dar va trece .Sa stii ca suntem cu totii alaturi de tine. :)

 

De asta si te mananca rau 'gaurica' ,de la atata orez,miam dat seama .Ai incercat un orez cu lapte? ;)

 

Iti uram cu totii succes in a te vindeca!

:mexicanwave:

Editat de hufo
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am incercat,crede-ma

 

dar esti prea retard pentru a intelege!

Daca nu ai nteles mesajul,fugi repede la Remat ca au bagat piese proaspete de NSU,ceva Raleigh si a mai venit un spargator de pe font cu ceva piese interesante

 

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...şi moderatorii au febră. Febra cumpărăturilor !

Vin sărbătorile!

febra se vindeca relativ usor,

dar retardul lui hufo never,desi Hitler a incercat ceva pentru eradicare,

 

din pacate nu a fost lasat sa isi duca planul la sfarsit,in felul asta susnumitul de mai sus(acest subestimat hufo)nu ne mai consuma oxigenul in ziua de astazi..chiar daca se anunta apocalipsa

 

Sau poate apocalipsa ii duce la maica dracului doar pe astia care le stiu pe toate :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am incercat,crede-ma

 

dar esti prea retard pentru a intelege!

Daca nu ai nteles mesajul,fugi repede la Remat ca au bagat piese proaspete de NSU,ceva Raleigh si a mai venit un spargator de pe font cu ceva piese interesante

 

 

 

se vede cum incerci....

 

Nu dragutule,, te las pe tine sa vinzi motoare de RT 'stock' dar blocate si cu ambreiajul praf la copii de pe Classicar ...

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

febra se vindeca relativ usor,

dar retardul lui hufo never,desi Hitler a incercat ceva pentru eradicare,

 

din pacate nu a fost lasat sa isi duca planul la sfarsit,in felul asta susnumitul de mai sus(acest subestimat hufo)nu ne mai consuma oxigenul in ziua de astazi..chiar daca se anunta apocalipsa

 

Sau poate apocalipsa ii duce la maica dracului doar pe astia care le stiu pe toate :crack:

 

 

 

 

Dragule, noi vb aicea despre ceva si tu dai replay-uri la altele ' d'ale tale '.

Iti lipseste logica in propozitie si coerenta subiectului...... Cine e mai retard atuncia?

Editat de hufo
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai sa vorbeasca meseriasul ala cu care am facut schimbul,

 

te-ai bagat tu avocatul lui aici??treaba ta cu cat te plateste,dar la prestanta ta singur te bucura un pic la buci

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu scucmpete , tio va da el la buci dupa ce esti cuminte si termini tratamentul cu 'orez cu lapte',

nu numai el deoarece mai sunt si altii care doresc sa is exprime parerea despre nesimtirea ta.

Deci fii cuminte si asteapta ca va veni 'Mosh'u' . :))

 

Apropo este topicul meu aici ,deci am dreptul sa ma bag....si inca mai mult ca tine care alceva nu stie pe fiecare topic sa 'latre'

de frig si de foame.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...