Sari la conținut

Intrunire Transilvania Bikers 1990 Cluj


oximoto
 Share

Postări Recomandate

Cu drag va invitam la a 14-a intrunire de la Cluj, organizata de Transilvania Bikers Cluj 1990 in data de 27-28-29 Mai 2011, in camping-ul El Dorado, aflat la 20 km de Cluj – Napoca, in Gilau, pe DN1 spre Oradea.

Va asteptam cu traditionala tuica de prune la intrare, concursuri cu premii, concerte, ‘gulyas’-ul moca de sambata si ca de obicei vremea buna garantata :)

Intrarea este 30 de ron pe tot evenimentul sau 15 ron pe zi.

Mai multe detalii: /index.php?/topic/631185-intrunirea-traditionala-transilvania-bikers-1990/

post-14794-0-88339200-1305616802_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asa ceva va/ne asteapta in acest weekend la Campingul ELDORADO - Cluj:

 

Program:

 

VINERI 27 MAI:

 

La intrare va asteptam cu o tuica buna cu care v-am obisnuit.

Instalare corturi / cazare.

 

20:00 Black Diamond

21:00 Autograf

22:00 Masterpiece

Striptease

 

SAMBATA 28 MAI:

 

11:00 - 13:00 Parada/Defilare

 

14:00 - 18:00 Concursuri: Mersul incet, Impinsul butoaielor, Trasul sforii, Bautul berii, Muscatul carnatului din mers, Tricouri ude etc. - cele traditionale.

 

19:00 - Decernarea diplomelor / Premiilor

 

20:00 Hidi Rock Band

21:00 Ataria

22:00 CASH

Striptease

 

DUMINICA 29 MAI

 

- cafeaua de dimineata, bun ramas, si catre casa.

 

Vremea buna va fi prezenta pe tot parcursul festivalului, iar gulyas-ul moca se va da sambata dupamasa.

 

Va asteptam cu drag!

post-14794-0-60425300-1306169197_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din pacate anul asta nu mai pot sa ajung...sa zicem ca am facut gresala sa merg la Seth si sincer sa fiu sunt in declin fata de ce stiam eu...asa ca,la anul sunt prezent la voi daca continuati.

NUmai bine!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cazari mai sunt la:

 

Motel Dalia – *** - Gilau DN 1 496 circa 500 m de camping

- camere cu paturi duble/ doua sau trei paturi

- 40 lei / pat

Telefon: 0744636513, 0729009221

Email: mis_petrol@yahoo.com

 

Vila Cionca – 1,3 km de camping - Gilau Str. Principala 625

Telefon: 0746658730

Email: ionut@vilacionca.ro

 

Terasa Capus – 2,4 km de camping – camere cu 1-2 paturi la 60 de lei / pat

- sau casute cu 4 locuri

Telefon: 0722394031, 0246350440

Email: office@motelcapus.ro

 

Complex Pensiune Milenium – 2,5 km de camping

Telefon: 0264350330

 

Motel Gilau cca 4 km 0264371746

 

Vila Gong – 5 km - 0264371469

 

Motel Solaris 5 km 0745890315

 

Si inca o mica pensiune de 3 stele cu 3 camere disponibile in Gilau daca cumva sunt doritori sa sune la 0745834596 Cosmin.

 

In rest numai bine si asfalt uscat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cea mai tare intrunire de pana acuma sincer..organizatorii au avut grija sa nu lipseasca nimik locatie super mici foaaarte buni bere ieftina concerte beton distractie maxim!!cu mici incidente care se uita cu timpul..in rest ok tot bafta organizatorilor si la anul daca`mi fac carena pana atunci:),o sa fiu primul pe poarta :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Frumoasa intrunire, organizarea a fost ok, preturile la fel, mancarea foarte buna, vremea, lumea etc... :)...numai cuvinte de lauda am despre aceasta intrunire (cu exceptia celor care se credeau Batmani, de turau motoarele d'anpulea cand iti era lumea mai draga dar trecem peste asta...). Eu nici acum nu m-am trezit din betie...... :). O sa revin si cu poze la sectiunea dedicata.beer.giffriday.gif6.gif

Editat de NeBuN@Ke
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dupa un somn bine meritat (2 nopti nedormite) revin, cu urmatorul anunt:

 

Pe langa ramasul bun de la poarta, vrem sa multumim si pe aceasta cale tuturor pentru participarea la intrunirea noastra si ne cerem scuze pentru neajunsuri, care de foarte multe ori nu depind de noi, sau pentru scandalurile provocate de unii (mai nou e la moda ca noile cluburi sa se afirme prin scandalurile create).

 

Va asteptam si anul viitor, in numar cat mai mare, dar pana atunci, sa nu uitam ca avem inca de organizat 3 concursuri de enduro-cross pe care le vom anunta din timp.

 

Asfalt uscat si numai bine tuturor!

 

O parte dintre organizatori:

post-14794-0-55973600-1306779276_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Frumoasa intrunire, organizarea a fost ok, preturile la fel, mancarea foarte buna, vremea, lumea etc... :)...numai cuvinte de lauda am despre aceasta intrunire (cu exceptia celor care se credeau Batmani, de turau motoarele d'anpulea cand iti era lumea mai draga dar trecem peste asta...). Eu nici acum nu m-am trezit din betie...... :). O sa revin si cu poze la sectiunea dedicata.beer.giffriday.gif6.gif

 

 

nu tre sa fi Batman sa`ti turezi motorul...si chestia ca la intrunire cand nu ti`e lumea mai draga? :) mie mi se pare ceva normal sa`ti turezi motoru imi pare rau ca`ti zic..poate si tu daca ai avea o vitezana cu o toba sport si vreo 3-4 beri pa bord ti`ai fi turat motoru...sau poate faci parte din noul cluj de care preciza oximoto:)) in fine neajunsuri sunt si vor fi la toate intrunirile inca odata bafta Transilvania Bikers

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...