Sari la conținut

Intrunire FREE FEST 2 Bucov 27-29.05.2011


SorinSenior
 Share

Postări Recomandate

Salut, ai facut bine ca ai anuntat, nici noi de aici din judet nu stiam, nu s-a facut reclama din pacate. Anul trecut a avut succes si a fost apreciata de cei prezenti. Cred ca functioneaza mai bine anuntul de la om la om. Atasez citeva poze de anul trecut.

post-48168-0-43718100-1306402434_thumb.jpg

post-48168-0-47226900-1306402598_thumb.jpg

post-48168-0-93185000-1306402671_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut, ai facut bine ca ai anuntat, nici noi de aici din judet nu stiam, nu s-a facut reclama din pacate. Anul trecut a avut succes si a fost apreciata de cei prezenti. Cred ca functioneaza mai bine anuntul de la om la om. Atasez citeva poze de anul trecut.

 

Gata concediul Vio? Cum a fost la bai? :)

 

Anul trecut a fost alta mancare de peshte; a fost Bikers Day, organizat de Tony, acum e organizat de Primarie sub numele de Zilele Orasului Ploiesti, festival tehno si rock, plus parada moto: o strutzo-camila. S'a anuntat aici si la rubrica de intalniri regionale, dar nu ai urmarit tu. Sa inteleg ca sambata scoti RT-ul la parada? :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut Liviu, gata concediul, am vazut o zona superba, de la Tg. Jiu-Baia de Arama-Herculane, apoi clisura Dunarii, cu drumuri cam proaste dar peisaje minunate.

Am aflat ca nu mai sint aceeasi organizatori, ca unii au tras teapa, lucruri "normale" la noi, dar sigur baietii de la Urlati nu mai sint in staf.

Sper ca miine macar vor veni citiva din motociclistii prahoveni si vom reface traseul paradei de anul trecut, a fost urmarit se multi ploiesteni pe parcursul sau. Ne vedem acolo,

toate bune!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...