Sari la conținut

Plimbare 10 - 11 iunie Bucuresti - Constanta


CatalinC
 Share

Postări Recomandate

Salutare

 

vreau sa va invit in weekendul ce urmeaza la o plimbare spre constanta , cu destinatia intrunirea moto din mamaia

 

traseul A ( daca vremea va fi buna ) : Bucuresti - Harsova - Topolog - Horia - Cerbu Lopatar - Macin - Tulcea - Constanta . sunt ~ 400 + 100 de la Bucuresti pana la Harsova de km din Bucuresti pe acest traseu , drumul este bun exceptand din cate am inteles vreo 20 de km.

 

La Harsova de vom intalni si cu o gasca din Constanta ( saptamana trecuta au fost vreo 10 )

 

traseul B ( in caz ca va fi ploaie ) : Bucuresti - Constanta ( autostrada )

 

Cei interesati sunt asteptati sambata la 10:00 - 10:30 la Mol-ul de la intrarea de pe A2 .

 

nr de contact 0723368917

 

Din bucuresti ne-am adunat 3

r1

k2

hornet

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da e ok stai linistit , nu mergem rachete :)

gandeste-te ca mergem si cu un hornet , cu un incepator pe ea deci ;) ... esti asteptat cu placere

 

Drum bun , in afara de o bucatica , adica bucata de pod de la giurgeni unde din cauza gropilor m-a luat pisarea :) , in rest foarte ok , vremea bestiala , am avut si un incident intr-o curma cu o yamaha care s-a dus taras , fara urmari grave , doar carenele raschetate si putin lovit omul la manin , in rest a fost super ok .

in ct plin de bikeri , pe drumu de intoarcere la fel , si ne-a plouat putin , dar una peste alta a fost fain ;)

 

ne vedem la urmatoarea iesire , asfalt uscat si drum bun tuturor ;)

 

dupa ce scot pozele si filmarile , le pun aci ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...