Sari la conținut

weekend @ mamaia


CatalinC
 Share

Postări Recomandate

Salutare , care mergeti spre mare in weekendul asta nu ezitati sa ridicati 2 degete

 

as vrea sa plec undeva dupa ora 4 , atunci termin munca , si sa ma intorc pe 2 seara , duminica .

 

program lejer , luati-va slip cu voi , mergem la plaja :)

 

Ok , in urma unui telefon primit in seara asta , se amana plecare de vineri se muta SAMBATA DIMINEATA la ora 6 , in mol de pe pallady ;) am inteles ca vor fi gasca , vom fi gasca mare , si se merge si la jamiroquai ( parca asa se scrie ) :))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare , care mergeti spre mare in weekendul asta nu ezitati sa ridicati 2 degete

 

as vrea sa plec undeva dupa ora 4 , atunci termin munca , si sa ma intorc pe 2 seara , duminica .

 

program lejer , luati-va slip cu voi , mergem la plaja :)

 

Ok , in urma unui telefon primit in seara asta , se amana plecare de vineri se muta SAMBATA DIMINEATA la ora 6 , in mol de pe pallady ;) am inteles ca vor fi gasca , vom fi gasca mare , si se merge si la jamiroquai ( parca asa se scrie ) :))

 

 

Eu plec maine cu motoreta din Bucuresti spre CT pe la 12...14

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

imi pare rau , dar sunt de munca , in conditile in care as fi facut un schimb de tura as fi plecat vineri dupa ora 16 , dar am vorbit cu mai multi baieti si au zis ca pleaca sambata dimineata , in jurul orei 6 spre constanta . mersi de invitatie ;) ne vedem la mare

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da , am vazut , sambata posibil ploaie , sanse 30 la suta erau , duminica soare

 

Sambata, 2 Posibil Furtuna 26 °C 13 °C 40%

Duminica, 3 Senin 27 °C 15 °C 0%

 

a inceput asa

 

s-a teminat asa

post-44675-0-27225500-1309771124_thumb.jpg

post-44675-0-24588800-1309771145_thumb.jpg

post-44675-0-75073300-1309771153_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator PopaCosmin

s-a teminat asa

Ce-ai patit omule? Nu de alta dar am un deja vu, acum 4 ani am plecat la mare cu ganduri marete si mi-am rupt oasele langa Limanu. Sper ca esti bine :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu doar o sperietura , dar cel cu gixerul are bazinul fisurat , si 2 coaste rupte + un hematom in zona intercostala , cel cu busa il durea piciorul

 

am plecat pe drumul vechi si intre tamadaul mare si mic ( parca asa se numeste localitatea e o curba spre stanga in vale , unde din cauza vitezei s-a iesit pe camp 2 din 6

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

treaba e ca s-a mers destul de tare , cel cu gixerul este incepator , si a mers peste limitele lui . eu am ramas mereu ultimul , prefer sa fiu injurat ca ma moscai , dar sa ajung intr-o bucata , safe . am propus sa mergem pe autoastrada dar nu au vrut ca e plictisitor . mie imi place autostrada , ma plantez pe burta si o tin cap coada 180 ( asta e limita mea safe ) si nu am avut evenimente , am facut ploaie torentiala , am facut drum pe soare , a fost ok , nu se compara cu drumul national unde iti ies caini , pisici , carute , betivi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...