Sari la conținut

LA Stutzu'


acre
 Share

Postări Recomandate

E deschis in Ploiesti pe Grigore Cantacuzino , nr. 105

Se ofera : parcare in curte ( aprox. 20-25 moto ); preturi bune ; loc pt. cort pt cei in trecere ; muzica buna (cateodata LIVE) si bineinteles sambata seara mancare la ceaun din partea casei

 

Va asteptam !

post-57465-0-43260000-1310742175_thumb.jpg

post-57465-0-17255600-1310742275_thumb.jpg

post-57465-0-20096600-1310742317_thumb.jpg

post-57465-0-11938300-1310742400_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Unde, mai exact? Da un reper, ca nu stau sa numar :D ....spre exemplu, pana in intersectia cu Torcatori? etc... Si pe ce sens, cum vi dinspre Centru, pe stanga sau pe dreapta?

Editat de Lancelot
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Unde, mai exact? Da un reper, ca nu stau sa numar :D ....spre exemplu, pana in intersectia cu Torcatori? etc... Si pe ce sens, cum vi dinspre Centru, pe stanga sau pe dreapta?

vis-a-vis de Motormania, langa Proges..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

arata cam sordid. cu exceptia celui de la otopeni nu am vazut un bar cu specific moto cum trebuie. poate or fi, nu le cunosc. problema e de business in sine, bani se scot de unde sunt nu de unde nu sunt asa ca asta este. toti pe care ii cunosc si au incercat afaceri legate de moto au dat in nas, nu merita investitia. oricum succes!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Shtutzu!!!!!! Felicitari tata! Te voi dezonora cu o vizita cand ma intorc acasa. Pacat ca o sa fie intr-o marti..

 

Doru, tu faci parte din alta clasa... k1600, pranzuri la viena... Gandeste-te ca daca nu ar fi baruri de-astea, tu nu ai putea savura deplin locurile "civilizate", pentru ca tot ceea ce apreciem, apreciem prin comparatie.

Insa ai in vedere ca nu locul in sine, ci oamenii cu care te bucuri de (in) el conteaza cel mai mult. Iar asta e un bar de prieteni. Aici se face cate o fasole joia, se baga o chitara vinerea, se sta la povesti pana duminica dimineata, etc. Sper ca Stutzu sa faca si ceva profit, sa tina biznisu pe picioare. Eu unul sunt over and out din Ploiesti, dar ma bucur sa aud ca se creeaza un pol al comunitatii si acolo. Tu unul, nu treci p-aici decat in drum spre Cheia, si probabil la o distanta igienica de oras.

 

Treci totusi o data :moto: Te va ajuta sa te bucuri mai mult de locurile tale preferate. Poate cel putin pentru asta Shtutzu va merita aprecierea ta ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu doresc dispute si sunt de acord, un grup de prieteni se pot intalni oriunde, si pe marginea drumului, si intr-o vagauna si se pot simti bine. problema e ca facandui-se reclama se doreste a fi un loc public. pentru astea exista reguli care trebuie respectate. daca sunt respectate, ok, fiecare cum spune si initiatorul, e liber sa intre sau sa treaca mai departe. eu ii doresc inca odata succes.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu cred ca Doru e cel mai indicat pe post de ghid gastronomic. Ar trebui sa viziteze toate locurile astea, sa le treaca pragul si sa ne spuna cum a fost. :P

 

Eu unul prefer chestile mai naturale si nesofisticate, totul e ca admosfera sa fie placuta, mancarea buna si serviciile de calitate.

 

Sper sa ajung si eu pe acolo si sa vad cum e ;)

Editat de Lancelot
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...