Sari la conținut

Infiintare ONG


mihaai
 Share

Postări Recomandate

Mai mult ca sigur masina trebuie desfacuta toata ,singurele chestii non originale ar fi antena oglinzile stergatoarele alternalorul carburatorul si pompa de apa le am pe toate dar... nu este timp

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Exista o tabela simplu la rcr, am mai atestat o masina in 2007, atunci era mai usor. De data asta raspunsul scurt a fost ca nu sa accepte masini care nu sunt restaurate, nici nu am ajuns sa fie completat un tabel. Chiar daca starea de moment este originala, functionala, si acceptabila estetic si tehnic. Dar nu este o masina noua, are 35 de ani. Cand am intrebat daca imi da o lista cu ce nu corespunde masina, cu ideea de a remedia punctual defectele, raspuns a fost ca nu sa face asa ceva. Pe de alte parte, sunt masini inscrise la ei din perioada interbelica vopsit cu trafaleta sau in mov metalizat. Probabil nu pricep eu ceva, si da, cred ca instanta s-ar rezolva una-alta dupa ce reusesti sa obti ceva in scris de la ei. Eu insa o sa vad de treaba mea, incet incet o sa restaurez masina, si poate mai fac o incercare apoi pentru obtinere de un certificat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai vroiam sa iau un MOSKVICI oprit de 20 de ani dar in perfecta stare de functionare tinut in garaj, deja l-am probat dar...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...