Sari la conținut

salutare itrebare intrebatoare!


Postări Recomandate

salutare am si io o intrebare am o motocicleta yamaha r1 2004 si vreau sa trec de la 2 tobe care sun sub codita la una singura gen cum e yamaha r6 2007 sau suzuki k7 ce riscuri implica treaba asta ?multumesc astept raspunsuri si fara loat la misto si alte alea !inca o data va multumesc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vezi in filmuletul asta cateva r1 care au schimbat exact ce vrei tu.

 

iti ramane codita destul de urata, si trebuie modificata burta (decupezi sau cauti ceva aftermarket daca se face)

si grija sa nu te atingi din greseala de toba, mai ales daca mergi fara cizme, fiindca o sa iasa sub scarita, destul de posibil sa o poti atinge cand pui piciorul jos.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator _Raul_

Ma, io, sincer, eram tare secat de astia ce se luau de exprimarea de tractorist a restului multor useri.

Da, sincer, in seara asta mi-a ajuns si mie.

Sa mor daca inteleg... voi cu cine plm ati luat, ma, Bac-ul?

 

Sunt de 15 minute pe forum si citesc deja al doilea topic initiat de un analfabet.

Are si rabdarea mea o limita.

 

Gen, fraaateee, gen !

Vai de capul vostru... :rusinica:.

 

Stiu ca o sa imi invoci rapiditatea testarii, bla-bla, dar pun pariu ca daca ai o foaie in fata nu esti in stare nici sa iti ceri drepturile in scris.

Na, acuma nu-i nevoie numai de doctoranzi in tara asta. Cineva trebuie sa mai lucreze si in agricultura, spalatorii auto, ferme, etc.

Editat de _Raul_
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

iti sugerez sa iei legatura cu Sabin, el are experienta vasta in modificarea de R1:

/index.php?/topic/521555-r1-transformer/page__view__findpost__p__2419437

beer.gifbeer.gif

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...