Sari la conținut

PHEONIX la bistrita


stulewa
 Share

Postări Recomandate

m-a anuntat un prieten bistritean (Nelu Somodean)ca in week-end-ul 3-4 septembrie formatia Pheonix va sustine un concert extraordinar in orasul Bistrita. vor sa opreasca circulatia pe bulevardul principal si si-ar dori sa fim cat mai multi cu motoretele prezenti. Cererea de participare la acest concert vine chiar din parte membrilor formatiei car stim cu totii ca sunt pasionati de motoare...

loc de cort moca si o masa a zis Nelu ca da la campingul lui asadar incepeti pregatirile :))))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai e oficiala bre :D, sau cum ar trebui sa sune aia oficiala? nu ma pricep la invitatii pentru astfel de evenimente... eu organizez curse de enduro si acolo cand am ziz, AM ZIS!!! Eu unul cred ca ma duc, asta daca pana atunci reusesc sa imi incropesc o motoreta de strada, ca aia de rally e pe butuci dupa cum se vede in imaginea alaturata :))))

post-1864-0-95783300-1312788161_thumb.jpg

Editat de stulewa
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

casute nu sunt, dar daca vreti cazare se poate aranja la pensiunile din zona, de la 70la 120 ron camera... pentru mai multe informatii il puteti contacta pe Nelu Somodean, nr de telefon:0722336967, el e din bistrita si ne poate ajuta!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

momentan sunt prins cu organizarea MOTO X COUNTRY FESTIVAL (www.xcountry.ro) si nu am prea multe detali... in bistrita in centru va fi concertul... il gasim noi orice ar fi ca nu-i mare orasul :D

 

voi culege mai multe informatii cand ma intorc de la busteni!

Editat de stulewa
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...