Sari la conținut

mz es 250


etarulescu
 Share

Postări Recomandate

binenteles ca rotile de MZ ES 250 sunt de aluminiu

de reconditionat cum au spus si altii eu zic ca va costa f putin

eu am vazut ca is din metal si am zis ca da mai bine cu unele de aluminiu, acuma faceti cum vreti si cum credeti, numai bine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru a multumi pe toata lumea rog INSISTENT moderatorii sa mute acest topic la sectiunea MZ. Multumesc.

Rog, tot INSISTENT, ca moderatorii să nu-i facă pe plac inițiatorului topicului Âşi implicit dlui. Petcu, astfel încât topicul MZ să nu depăÂşească numărul de posturi ale topicului Mobra, cel puțin până la Crăciun. :blbl:

 

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

binenteles ca rotile de MZ ES 250 sunt de aluminiu

de reconditionat cum au spus si altii eu zic ca va costa f putin

eu am vazut ca is din metal si am zis ca da mai bine cu unele de aluminiu, acuma faceti cum vreti si cum credeti, numai bine

Suna ff interesant dar deocamdata nu mai am buget pt asa ceva, am investit destul in motociclete pana acum. Apropo, rotile se vand complete?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut. Tare mi-e teama ca rotile de pe motocicleta lui Edi sint de aluminiu. Numai bine.

Cea din fata e de tabla si cea din spate este din aluminiu.

Asa ca o voi cumpara cel mai probabil pe cea din fata. :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Suna ff interesant dar deocamdata nu mai am buget pt asa ceva, am investit destul in motociclete pana acum. Apropo, rotile se vand complete?

absolut complete cu saboti si cu capace dar fara axe

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ai de curand drum prin Focsani?

nu , nu am drum prin focsani asa curand dar poate gasim pe careva sa faca un pustiu de bine

pana atunci o sa mai vorbim, trebuie sa ajung la curte sa fac ceva poze si atunci o sa vedem ce si cum

numai bine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu , nu am drum prin focsani asa curand dar poate gasim pe careva sa faca un pustiu de bine

pana atunci o sa mai vorbim, trebuie sa ajung la curte sa fac ceva poze si atunci o sa vedem ce si cum

numai bine

Ok, astept pozele. Cred ca ma mananca-n c_r. Daca mai cheltui bugetul cu fiarele cred ca o sa ma incalzesc cat de curand cu catelul. :pow:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...