Sari la conținut

Garmisch 2012 - BMW meeting


asdfghjk
 Share

Postări Recomandate

daca il tii mult pe tine esti lac de apa pe dedesubt de la vaporii din tine care condenseaza pe el. balta, nu exagerez. costumul de ploaie trebuie sa fie bun dar alea bune nu sunt mici. ce am mic si bun e o jacka de yachting, se face cat pumnul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ups, cam nasol. Nu sunt un tourer adevarat, nu am fost cu motoreta mai departe de 600km raza fata de Bucuresti. Dar ma batea gandul o data sa ajung si eu in Alpi cu motorul. Chestia cu vremea schimbatoare si posibilitatea unor astfel de temperaturi prin pasurile alea ma cam sperie. :rolleyes:

 

 

:o nu pot sa cred asa ceva

ai carnet din 2005 si nu ai mers mai mult de 600 km de bucuresti???????????????:eek:

 

PACAT!!!!

decat 4 iesiri pe "keia" mai bine un THASOS

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@Niko : Nu ai de ce sa te sperii, drumurile sunt curate si nu prezinta pericole ca cele din Romania.

 

Nu ma sperii eu de pericolele traseului! :bigstar: Dar mi-e greu cu bagaje, n-am decat din alea de textil care se uda, echipament de ploaie as avea ceva dar nu am haine groase de touring. Nu-s pregatit pentru asa ceva. :rolleyes:

 

:o nu pot sa cred asa ceva

ai carnet din 2005 si nu ai mers mai mult de 600 km de bucuresti???????????????:eek:

 

PACAT!!!!

decat 4 iesiri pe "keia" mai bine un THASOS

Da, suna rau pentru unul care bate drumurile, dar asta e realitatea. Am facut doar ture de weekend sau 3 zile, asa ca cel mai departe cred ca am ajuns la Burgas in bulgaria.

 

In Thassos am fost cu prietena, intre a o chinui pe mobra cu tot cu bagaje pentru 10 zile am preferat masina si mi-am inchiriat acolo mobra enduro cateva zile si am fost pe Ipsarion si apoi scuter pentru fatzaiala pe insula.

 

Sunt prea comod, n-am ce face. :bigstar:

 

Sorry de off-topic.

Editat de Niko
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

S ar putea sa vin si eu, sa vedem ce se mai intampla pana atunci. Asteptam un bebe motociclist in August si daca e totu OK in Iulie ma bag.

 

@ zair - frate cand am timp stau pe forum cand nu nu, asa ca ma gasesti intotdeauna la telefon, raspund si la BIP :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut Doru,

Ne-am intalnit in 2010 la Garmisch. Anul trecut eu nu am mai ajuns. Anul acesta as vrea neaparat sa merg, iar traseul propus de tine este pe gustul meu. Din pacate nu pot sa ma hotaresc de acum. O sa mai vorbim.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...