Sari la conținut

kawa z 1000 sx


stilgar
 Share

Postări Recomandate

http://www.motocicli...s/page__st__120

 

Se pare ca in continuare singurul e al userului AndreiShadow din topicul de mai sus. Eu i-am dat un mesaj la vremea aia si omul a fost dispus sa se intalneasca cu mine sa imi arate motocicleta dar pana la urma nu mai stiu ce am facut de nu m-am mai intalnit. Incearca si tu.

Editat de Niko
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

la united intadevar nu au...

m-ar fi interesat sa stau pe un asemenea model sau macar ceva informatii referitor la pozitie.

am 1.86 si 100 kg (deci am burta) pana acum ceva vreme pt oras foloseam un 600 rr dar dupa mai multe lovituri la enduro, incheieturile mainlor mele sufera mult motiv ptr care caut ceva cu o poztie mult mai relaxata dar si cu ceva protectie la vant.

deci cum e pozitia pe ea?! stai in maini sau stai cu bustul in fata dar fara greutate mare in maini? am incercat si un fz 1 dar am gasit pozitia tot prea sportiva ptr ce duc mainile mele.

Multumesc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am avut cbr600 f4 inainte si e mare diferenta:

- nu o sa te mai doara incheieturile dar in schimb saua e dura. ca variante incearca sargeant seat sau custom( asa am facut eu)

- parbrizul e bun dar nu perfect,in schimb pozitia te poate lasa sa te apleci la viteze mai mari de 200 ca atunci sunt mici probleme(aftermarket--puig)

-motorul toarce perfect :putere de jos cu explozie la 7000

-ciclistica mai buna decat la cbr daca poti crede!

- chiar daca este un sport-tourer se comporta ca un naked-sport-tourer

pentru probe trebuie sa vii in Iasi si facem o

plimbare

 

Aaaa 1,80 cu 83kg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am avut cbr600 f4 inainte si e mare diferenta:

- nu o sa te mai doara incheieturile dar in schimb saua e dura. ca variante incearca sargeant seat sau custom( asa am facut eu)

- parbrizul e bun dar nu perfect,in schimb pozitia te poate lasa sa te apleci la viteze mai mari de 200 ca atunci sunt mici probleme(aftermarket--puig)

-motorul toarce perfect :putere de jos cu explozie la 7000

-ciclistica mai buna decat la cbr daca poti crede!

- chiar daca este un sport-tourer se comporta ca un naked-sport-tourer

pentru probe trebuie sa vii in Iasi si facem o

plimbare

 

Aaaa 1,80 cu 83kg

multumesc de informatii... pana la iasi e cale lunga totusi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Corect si merci pt urari

 

Corect si merci pt urari

 

Corect si merci pt urari

 

Damn android

scuze

 

Nu am vrut ceva prea usor pentru ca am mers pe Cb1000r si nu s-a lipit de mine desi gasisem la un pret moca asa ca am mers pe o varianta mai puternica la ce aveam si bineinteles ca la mai multe kg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 months later...

si eu am pus ochii pe z1000sx-ul asta. mi se pare superb motoru :D singurul lucru care ma deranjeaza este ca nu are aparatoarea neagra din plastic in partea de jos-stanga, acolo unde e cricul. a mai observat cineva asta, sau sunt eu nebun? :))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...