Sari la conținut

Veliko -bojentsi


goul
 Share

Postări Recomandate

Am 40 de leva ramasi de cand era soare , as vrea sa bag din nou un Veliko , sau dincolo de gabrovo , la bojentsi , la o ciorba de fasole in acordul pasarelelor :)

Am mare dor de ducă de cand cu ploile, așa ca sambata pe la ora zece o intind spre destinația de mai sus.

Daca mai sunt doritori , stabilim si ora . Eu as merge pe ora 10. Eventual mai devreme pt o cafea. Omv city mall !

Bafta !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am 40 de leva ramasi de cand era soare , as vrea sa bag din nou un Veliko , sau dincolo de gabrovo , la bojentsi , la o ciorba de fasole in acordul pasarelelor :)

Am mare dor de ducă de cand cu ploile, așa ca sambata pe la ora zece o intind spre destinația de mai sus.

Daca mai sunt doritori , stabilim si ora . Eu as merge pe ora 10. Eventual mai devreme pt o cafea. Omv city mall !

Bafta !

Si era asa de complicat sa bagi un ochi pe la "Intalniri, evenimente, excursii" si sa vezi ca la acest sfarsit de saptamana e festival moto-rock la Veliko-Tarnovo? Nu te opreste nimeni sa mergi si pentru o singura zi, dar eu de exemplu deja am rezervat hotel pentru 2 nopti de mai bine de o saptamana...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...