Sari la conținut

Reportaj In Cazul Accidentului Radu Decu


catutza
 Share

Postări Recomandate

Daca filmarea este in DV sau DVCAM, ma ofer sa fac un premontaj (curatat de mizerii), sa encodez materialul si sa-l pun de CD, intr-un format pe care sa mi-l spuna cei care se pricep mai bine la formate de net. Dupa care un hacker care se pricepe sa-l puna pe forum. Problema este insa cine a filmat: PRIMA TV sau persoane particulare? E o mica problema de copyright etc., dar cred ca se poate aranja. Mr. ORL, care lucreaza in Prima, ma poate contacta pe mail si ne-om descurca noi.

 

nu lucrez in prima tv...dar as vrea ca montajul sa apara acolo, daca tot au filmat...nu pt noi neaparat, pt ca noi stim, dar sa vada cu totii adevarul, nu?...cel mai bine ar fi sa se faca un fel de documentar...parerea mea...sau intr-o emisiune de circulatie...si stirile erau bune, dar, ai dreptate in leg cu prospetimea...in general stirile calde aduc rating...dar, ma rog ca materialul asta sa apara ...pt RADU :friends: RIP

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am postat si dincolo....din pacate, se pare ca este ceva putred la mijloc cu niste pers de nu au dat reportajul si au rpeferat sa dea ce au facut alesii nostrii in cluburi si baruri, etc...am mai spus-o...suntem prea mici sa ii deranjam p-aia mari...pacat... :eek: tot sistemul asta joaca dupa cum canta unii...macar, daca aveti inregistrarile, postati-le aici pe forum, sa le vedem...va rog...

 

RIP Radu...sper ca acum esti acolo sus si ne veghezi...sper ca zambesti cand vezi cata lume te iubeste... :friends:

ai dreptate...uff..nu avem c s facem cu ajtia kre sunt mai sus si joaca km vor ei...rest in peace RADU.. :drink: :cheers: :blink: :what: :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ai dreptate...uff..nu avem c s facem cu ajtia kre sunt mai sus si joaca km vor ei...rest in peace RADU.. :friends: :drink: :cheers: :blink: :what:

 

in general cam asa este..dar aici se pare ca e alta situatia...eu totusi sper sa reuseasca baietii si materialul sa apara...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...