Sari la conținut

Vand Simson 425 S modificat


bach
 Share

Postări Recomandate

Domnu' moderator care esti mereu dobitoc, s-a stabilit acum cativa ani cu Adminul ca motocicletele sa poata fi vandute in topicuri separate, nu la Bursa, asa ca lasa dracului topicul in pace. Si daca iti mai bagi coada, o sa postez aici numele matale de user, sa nu-l mai injure lumea degeaba pe Vali.

 

 

 

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca e acelasi de la vehicule tot teren , e clara treaba, acolo nu e nici un fel de viata din cauza moderatorului. am postat cateva anunturi de vanzare, anunturi in care cautam piese, si mi le-a mutat pe toate la vanzari (adica le-am gasit eu pe acolo, nu ca s-ar fi sinchisit sa zica ceva)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ai dat-o cu aghiazma?sa fuga zgomotele necurate de tacheti si culbutori,pinioanii si rulmenti.si relantiu ei sa atraga cumparatoru pasionat .ai sa vezi c-o dai in 2 saptamani.daca vrei s-o dai mai repede,trimite prin posta ceva piese de nepra si se rezolvalaugh.gif.acu serios,spor la vanzare.da' da-o cu aghiazma

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da,eu sint,nu Vali,deci pe mine sa ma certati.

Mihai,acuma daca te-ai retras de la moderare,faci scandal pt altii,sau ce?oricum,nu crezi ca ai depasit un anumit prag?

Cristi, ti-am spus de acum cateva zile sa nu iti mai bagi nasul aici, ai facut varza niste topicuri, nu stii sa le concatenezi si in consecinta ai dat nastere la niste discutii total aiurea. Dobitocul este altul, ca si-a mai bagat alt moderator nasul, dar omul a inteles si a renuntat sa mai strice rosturile. Aceeasi cerere o am si la tine, vezi-ti de Coltul chopper, Vali este moderatorul la clasice/comuniste.

 

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...