Sari la conținut

remorca pentru motocicleta cross


VHOLBAN
 Share

Postări Recomandate

salut,

sunt relativ nou in domeniu in sensul ca am o motocicleta de sosea si vreau sa trec la cross este mai sigur si mai frumos (un bou mi-a taiat calea si era sa crap...)

vreau sa-mi cumpar 2 crossuri neinmatriculate, unuț pentru mine si unu pentru nevastamea

pentru mine m-am gandit la o honda crf 250 iar pentru nevastamea o yamaha mrx 125

 

1) vreau si eu o rulota ieftina pentru motociclete si un cui de tractare, la mana a 2 ar fi perfect, unde gasesc asa ceva?

2) daca cumpar crossurile neinmatriculate ce documente minime ar trebui sa cer ca sa nu am probleme cu politai atunci cand le transport stiu eu unde?

 

bugetul undeva la 3000 de euro tot.. maxim

 

multumesc,

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Remorca la mana a doua pt moto, aprox 500 eur. Carlig second hand, depinde ce masina ai...s-ar putea sa gasesti sau nu. Unul nou cu tot cu instalatie intre 500 - 1000 ron (tot de masina depinde). Cu politia nu cred ca ar trebui sa-ti faci probleme cand le vei transporta, dar la cross-uri in general nu prea ai sa gasesti f multe acte. Despre motoare nu stoi ce sa-ti zic, depinde xum te dai, ce vrei sa faci cu ele...samd

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...