Sari la conținut

Sa ne prezentam!


Postări Recomandate

Salutare! Vreau sa incep acest topic cu scopul ca noi ''JUNIORII'' (posesorii de A1 si de 125-uri) sa ne prezentam fiecare (nume, locatia, ani, motoru, cateva poze, etc,ect.) , sa ne cunoastem, sa organizam iesiri, sa dezbatem probleme, sa ne ajutam intre noi, etc. ; indiferent de locatia noastra (ex: unu se afra in Bucuresti, iar altul in Oradea) sau de preferinte in motoare (ex: unuia ii plac sportivele, iar altuia ii plac endurourile).

 

Am sa incep eu. Ma cheama Sandu (poreclit Budulea), sunt din Radauti Jud.Suceava, am 17 ani, detin permis A1, pasionat de enduro-touring(mai mult touring decat enduro :) ) si ''ma dau'' pe o Honda Varadero de 125 cc

 

Asta mis eu :

 

post-70412-0-33762000-1358192219_thumb.jpg

 

Si asta ii motoru :

 

post-70412-0-67638300-1358192294_thumb.jpg

Editat de Budulea
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Era prea vechi , tocmai din 2004 . :crack: Era necesar inca unul . :agree:

Asa patesc majoritatea incepatorilor pe forum , nu stiu sa caute topicuri si automat deschid altele .

Nu-i problema , pe langa cate altele sunt . . . . . .

Editat de ctrad
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca observi, acest topic este pus la categoria ''Tineri si nelinistiri ... la clasa 125cc'' si am scris si in topic: pentru posesorii de A1 si 125-uri, ceea ce semnifica ca e destinat posesorilor de A1 si 125-uri

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...