Sari la conținut

Mars moto in Bucuresti: Atentie Soferi! Si motociclistii exista in


mennens
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 188
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Care media ? :)

TVuri, Radiouri, Presa, pe internet (hotnews, agentii de stiri, ziare electronice, etc).

Poate ar trebui facut data viitoare de catre organizatori un comunicat de presa catre cei de mai sus cu anuntarea ca cutare meeting pentru cutare se va desfasura intre orele, pe traseul... Evenimentul a fost fabulos si frumos si merita anuntat si vazut de cat mai multi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Au fost trimise de 3 ori comunicate de presa la toate posturile TV din bucuresti si la redactiile principalelor ziare (inclusiv media online, hotnews, ziare.com, amosnews, etc): prima oara cu 2 saptamani inainte de eveniment, a doua oara cu o saptamana inainte si a treia oara cu 3 zile inainte. se pare insa ca putinele echipe disponibile intr-o zi de weekend il urmareau pe tariceanu sau filmau la accidentul cu autobuzul.

Editat de mennens
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@ MotoScud stiu ce inseamna media dar am spus o intr un mod ironic si asta pt ca ne au tratat cu indiferenta cu toate ca au fost aprox 700 de motoare. Dintr o inregistrare am vazut ca a durat peste 5 min sa treaca coloana noastra.

@ Mennens Felicitari pt event. S a vazut ca ati facut tot posibilul sa iasa bine....poate o mica greseala cu locul sosirii dar stiti ce aveti de facut data viitoare :) Oricand cu placere alaturi de voi la evenimentele viitoare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@ MotoScud stiu ce inseamna media dar am spus o intr un mod ironic si asta pt ca ne au tratat cu indiferenta cu toate ca au fost aprox 700 de motoare. Dintr o inregistrare am vazut ca a durat peste 5 min sa treaca coloana noastra.

 

Eu am numarat 341 de motoare in acel film.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vreti publicitate?

luati-o pe oana zavoranu pe ghidon.

nu trebuie 300 de motociclisti, 5 sunt suficienti

 

am notat si propunerea asta :))) mai stii? poate o sa aiba efect :))

 

luna urmatoare nu putem organiza inca un mars moto, suntem ocupati cu intrunirea moto pe care o organizam langa Targoviste, la Manesti. http://www.blackhelmets.ro/2013/04/21/intrunire-moto-17-19-mai/

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu am numarat 341 de motoare in acel film.

 

Eu nu am numarat dar ma bazez pe afirmatiile organizatorilor. Daca te referi la filmarea pustilor de pe youtube se poate sa ai dreptate dar ei au inceput sa filmeze cam pe la jumatatea coloanei...cam pe acolo eram eu si tot nu am aparut in filmarea respectiva. Stii...ca au fost 400, 500 sau 1000 asta nu conteaza dar conteaza ca am fost multi si s avazut bine rau :)

 

vreti publicitate?

luati-o pe oana zavoranu pe ghidon.

nu trebuie 300 de motociclisti, 5 sunt suficienti

Sa stii ca daca ar fi invitate asa zisele vedete de carton ale Romaniei ar avea ecou in media dar riscam sa stea TV urile numai pe ele si sa nu surprinda alte lucruri interesante ale eventului.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu trebuie vedete de carton si nici frumuseti de miss.

 

tabloide

 

zavoranca, ma-sa, simona senzual, pamela,.. urmariti kapatos..., un sigur cuvant are putere in media, copii, RA-TING!

asigurati ratingul si se vor bate pe voi

Editat de Tsunami
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu trebuie vedete de carton si nici frumuseti de miss.

 

tabloide

 

zavoranca, ma-sa, simona senzual, pamela,.. urmariti kapatos..., un sigur cuvant are putere in media, copii, RA-TING!

asigurati ratingul si se vor bate pe voi

 

Pai si astea ce sunt...nu sunt vedete de carton ? Tabloid insemana cu totul altceva. Ar fi culmea sa implicam noroiul societatii in astfel de evenimente. Lasa l tu pe Capatos si pe blonda aia de la ora 5 sa rascoleasca in rahatul din Romania.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da... se pare ca pe ce din media ii intereseaza doar accidente, curve, pesti si delicventi...

trebuie procedat corespunzator... (oana e epuizata, dar sunt multe altele, facem un survey si gasim o talentata care sa faca ceva tembel)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...