Sari la conținut

Vand IJ Planeta 5


ioneld
 Share

Postări Recomandate

Din cauza faptului ca mi-am cumparat un Ural sunt nevoit sa vand ijul cu care am facut atatea calatorii anul trecut {cca 2000 km } , are acte in regula pe numele meu , ITP valabil , trebuie facuta asigurare si se poate pleca cu el . Pretul 750 euro ....mai multe relatii la tel 0740376555 , se poate vedea in Chitila langa Bucuresti .

post-29942-0-76314300-1366453576_thumb.jpg

post-29942-0-63760400-1366453579_thumb.jpg

post-29942-0-42312800-1366453581_thumb.jpg

post-29942-0-44408800-1366453583_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator MosRahao

facem un schimb de barci si de sei inainte de vanzare? cu diferentza platita din partea mea?

 

da-mi un pm daca esti interesat... si bafta la vanzare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator MosRahao

Deloc, asa cum ti-am zis, iti platesc o diferenta. Gandeste-te.

 

Nu tin musai, la acest schimb, nici barca mea de atas nu-i de lepadat, insa a ta imi place mai mult. Fa-ti calculele: paradoxal, daca vei face schimbul cu mine e posibil sa castigi mai mult... Piatza e cum o stii iar acest gen de motociclete ca ale noastre nu sunt din cele mai cautate (tot cum bine stii).

 

Bafta!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator MosRahao

Bun. Indiferent de cum te hotarasti, sa ai vanzare buna (si rapida)! :cheers:

 

(poate ai o pereche de cartere bune pentru IJ Planeta 5?)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Io stiu ca vine pastele dar si asa chiar nu mai este nimeni interesat de o motocicleta cu atas usor de intretinut si cu un consum decent .



Motocicleta este inca la vanzare ..... nu va sfiiti sa faceti oferte ca poate cine stie aveti noroc daca oferta este pertinenta .



Valabil.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Care nu ai motocicleta cu atas sa vi la intalnirile cu '' specific" acu-i momentu sa-ti iei ca numa maine nu-i poimaine :biker: si incepe sezonul . Nu ezitati sa faceti oferte ca nu dati cu parul facandu-le indiferent de cat de decente ar fi ele :tomato:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
Vizitator MosRahao

sa fie intr-un ceas bun, Kawaba si sa te bucuri de Planeta, cat si ea de tine! :cheers:

 

totusi, daca cine stie cum, cumva, ti-e neplacut atasul... doar da-mi un semn... :-)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sa fie intr-un ceas bun, Kawaba si sa te bucuri de Planeta, cat si ea de tine! :cheers:

 

totusi, daca cine stie cum, cumva, ti-e neplacut atasul... doar da-mi un semn... :-)

Ma crezi ca doar pentru atas am cumparato ? Multumesc mult o sa am grija de al .... si cand ma plictisesc de el il scot si eu la vanzare....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...