Sari la conținut

12.06.2013 accident Bacau


white.wolfy
 Share

Postări Recomandate

Ete cucu...ca daca ai 24 de ani si nu ai urcat in viata ta pe motor nu-i acelasi rahat...Nu tot incepator se numeste ?

 

este ca ai sub 24?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Corect ar fi fost sa specifice in lege ca nu ai voie sa sari gardul de la 250 cm la 600 cm decat dupa x ani de experienta pe categorie inferioara si obligatorie varsta de 24 ani . Daca ai terminat cu experienta pe 250 si nu ai varsta , mai stai si mai astepti un an , doi si dupa aia 600 cm ( scuze - 1000 rr xx turbo ) . Oricum nu se va termina cu macelul orice lege ar fi . Tot se gaseste unul sa se dea cu 300000 km in localitate sau vreun idiot care te omoara cu conserva chiar daca esti pe Linhai de 125 cm . . . . Asta este .

 

bai copii.

e o tampenie sa limitezi varsta.

e vorba de experienta, educatie, scoala care duc la constientizarea pericolelor.

 

dar europa ramane in sabloane invechite si se fac legi pe statistici actionand asupra efectului si nu asupra cauzei.

 

cand aveti nevoie de consultant, va stau la dispozitie,

 

sensei tsunami,

hough!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pe bune daca inteleg de ce drak mai pun astia oglinzi pe masini oricum nu se uita nimeni in ele cred ca doar pentru decor plm

 

Ce dracu sa faca cu oglinzile, ca dupa cum explica ala a facut stanga pe linie dubla continua CU FATA! El nu s-a uitat prin parbriz in fata! Se uita dupa curve ... sau mai stiu eu unde?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu sunt tot incepator. Da' am un prieten care zice ca problemele apar atunci cand ai impresia ca ai devenit experimentat. Asa ca, daca te consideri incepator cat mai mult timp, sunt sanse sa ai cat mai putine probleme. Cred...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...