Sari la conținut

Sighisoara plecare1zi acum 22.06 ora 9:30intoarcere-ora17


septimiu JFK
 Share

Postări Recomandate

ultima strigare de dimineata
*plimbare -Sambata22.06 !!*
...
*traseu: (Buc-Bv-Sighisoara-pizza(aceasi terasa?nu mai stiu unde e?!)-retur)=~8h(drum+terasa+papa)
** plecare: ora 9:30 dimi primu Luk-dupa iesire Buc la 2km-pe-dreapta-Luk e chiar in dreapta primului pod (0752447970 dc nu v descurcati)
***conditii: 1motoarele sa fie ok-acte+mecanic; fara eroi cu wheelie sau stunturi in cap; viteza-acceptabila pt toti din grup
intoarcere pe la ora 17

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator GSA

ba nene nu mai merge nimeni nicaieri. e lipsa de bani su ce dracu e? unii pe care ii stiu si nu par ca ar suferi nici aia nu prea mai circula.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ba nene nu mai merge nimeni nicaieri. e lipsa de bani su ce dracu e? unii pe care ii stiu si nu par ca ar suferi nici aia nu prea mai circula.

 

Doru, noi punem deoparte pt o plimbare pe la inceputul lui iulie spre amsterdam cu popas la garmish si intoarcere prin elvetia, nu te bagi si tu?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator GSA

ba da, hai ca va duc eu, l-am mai dus pe un prieten, prin furka, interlaken...etc. vorbim.

 

p.s. la amsterdam mergem cu avionul, nu are rost, iti rupi curu' pe motor si iti vin amenzi acasa de viteza te nu mai au loc in cutie.

p.s. 2 nu de voi era vorba, voi miscati, era de altii care s-au atrofiat de tot. eu macar nu umblu ca nu pot.

Editat de GSA
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...