Sari la conținut

Plastice MX/Enduro - Unde?


Postări Recomandate

Salut.

 

Unde pot sa gasesc plastice MX/Enduro "universale" pe stoc sau intr-un magazin real nu "pe net" in Romania?

De exemplu caut o aripa spate/codita cu stop... Gasesc de la Acerbis una ok pe multe site-uri (inculiv Louis) dar nu scrie nicaieri ce dimensiune are... nici macar o poza comparativa langa un obiect gen o moneda ceva sa vezi dimensiunea. Ar fi ideal sa o vad si in realitate sa vad ce prinderi are, ce dimensiune...

 

Merci.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu-i rea dar nu cred ca merge la mine. Nu am aripa sa o bag sub. Trebuie sa ajung la garaj zilele astea sa ma uit mai bine. Si nici saua nu e asa in spate sa o acopere. Vezi poza de la semnatura mea. Pe mobra aia vreau sa schimb aripa/coada/stopul

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vezi ca importatorul Acerbis in romania este Actionland din Sibiu, iar magazin Acerbis in Bucuresti este Motorside, pe sos. Pipera nr. 48. Eu de acolo am luat aripa fata de enduro.

Editat de silkie_KLE
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa am doua la fel sau de ce sa comand asa ceva....

 

Codita mea e ok. Voiam ceva cu led si "mai putin clasica"

Daca te referi la partea mai mica,cea cu stopul,gasesti mai multe modele(pe leduri) daca te referi la toata codita o sa fie greu sa o adaptezi,de aia spuneam ca nu merita.Cumperi codita originala si pui un stop mai finut pe leduri.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...